Авторські статтіНовини

Вчені: Чай на 50% знижує ризик появи нічних кошмарів

Наукові співробітники з Японії провели дослідження, щоб з’ясувати вплив чаю на сновидіння. Фахівці прийшли до висновку, що вживання більше однієї чашки знижує ризик появи нічних кошмарів на 50%.

Вчені акцентують увагу на тому, що причиною сприятливого впливу є танін, який є амінокислотою, що знижує рівень стресу. Для того, щоб переконатися в цьому, фахівці провели дослідження, в якому взяли участь кілька десятків добровольців. Наукові співробітники довгий час спостерігали за раціоном і поведінкою респондентів, щоб знайти спосіб придушення нічних кошмарів.

Фахівці знайшли унікальний метод боротьби зі сновидіннями. Для того, щоб позбутися від кошмарів, вчені рекомендують пити якомога більше чаю. В результаті експерименту з’ясувалося, що він на 50% знижує ризик виникнення неприємних сновидінь. Фахівці просять звернути особливу увагу на те, що у представниць слабкої статі кошмари під час сну виявляються на 80% частіше, ніж у чоловіків. Це пов’язано з тим, що психічна структура жінок більш тонка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України