Вчені: Чай на 50% знижує ризик появи нічних кошмарів

Наукові співробітники з Японії провели дослідження, щоб з’ясувати вплив чаю на сновидіння. Фахівці прийшли до висновку, що вживання більше однієї чашки знижує ризик появи нічних кошмарів на 50%.

Вчені акцентують увагу на тому, що причиною сприятливого впливу є танін, який є амінокислотою, що знижує рівень стресу. Для того, щоб переконатися в цьому, фахівці провели дослідження, в якому взяли участь кілька десятків добровольців. Наукові співробітники довгий час спостерігали за раціоном і поведінкою респондентів, щоб знайти спосіб придушення нічних кошмарів.

Фахівці знайшли унікальний метод боротьби зі сновидіннями. Для того, щоб позбутися від кошмарів, вчені рекомендують пити якомога більше чаю. В результаті експерименту з’ясувалося, що він на 50% знижує ризик виникнення неприємних сновидінь. Фахівці просять звернути особливу увагу на те, що у представниць слабкої статі кошмари під час сну виявляються на 80% частіше, ніж у чоловіків. Це пов’язано з тим, що психічна структура жінок більш тонка.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh