Авторські статтіТехно

Вчені: борт MH370 знаходиться північніше зони пошуку в океані

Пошук зниклого малазійського авіалайнера Boeing MH370 слід вести в іншому районі, ніж передбачалося раніше. Про це повідомили дослідники з Австралії, які провели експертизу на основі комп’ютерного моделювання і спостереження за реальним переміщенням частини крила літака.

Нещодавно опублікований звіт вчених Державного об’єднання наукових і прикладних досліджень містить факти про стан підводних течій в Індійському океані. На основі аналізу їм вдалося вирахувати приблизний район катастрофи борту MH370. За розрахунками дослідників, лайнер слід шукати північ пошукових робіт, які велися з самого початку.

Щоб підтвердити дані комп’ютерній комп’ютерної моделі, дослідники провели експеримент з однієї з деталей крила літака аналогічної конструкції. Спостереження зафіксували пересування відпущеного в дрейф металевого предмета, аналогічного уламку крила борту MH370.

Експеримент і математичні обчислення вказують на новий напрямок пошуку. Борт можна виявити на північ від головної зони пошуку, район передбачуваного знаходження літака – не менше 25 тис квадратних кілометрів.

Австралійські вчені повідомили, що нова інформація лише підтверджує зроблені ними раніше висновки. Розшук останків лайнера вівся в акваторії, що займає 120 тисяч кв. км, але ні до чого не привели. У 2015-му році роботи закрилися на увазі їх неперспективність – до виявлення нових обставин.

Літак, на борту якого здійснювали переліт за маршрутом Куала-Лампур – Пекін 239 пасажирів, раптово вийшов з видимості радарів у березні 2014-го року. З тих пір міжнародна група служб порятунку виявила лише кілька уламків лайнера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.