Вчені: борт MH370 знаходиться північніше зони пошуку в океані

Пошук зниклого малазійського авіалайнера Boeing MH370 слід вести в іншому районі, ніж передбачалося раніше. Про це повідомили дослідники з Австралії, які провели експертизу на основі комп’ютерного моделювання і спостереження за реальним переміщенням частини крила літака.

Нещодавно опублікований звіт вчених Державного об’єднання наукових і прикладних досліджень містить факти про стан підводних течій в Індійському океані. На основі аналізу їм вдалося вирахувати приблизний район катастрофи борту MH370. За розрахунками дослідників, лайнер слід шукати північ пошукових робіт, які велися з самого початку.

Щоб підтвердити дані комп’ютерній комп’ютерної моделі, дослідники провели експеримент з однієї з деталей крила літака аналогічної конструкції. Спостереження зафіксували пересування відпущеного в дрейф металевого предмета, аналогічного уламку крила борту MH370.

Експеримент і математичні обчислення вказують на новий напрямок пошуку. Борт можна виявити на північ від головної зони пошуку, район передбачуваного знаходження літака – не менше 25 тис квадратних кілометрів.

Австралійські вчені повідомили, що нова інформація лише підтверджує зроблені ними раніше висновки. Розшук останків лайнера вівся в акваторії, що займає 120 тисяч кв. км, але ні до чого не привели. У 2015-му році роботи закрилися на увазі їх неперспективність – до виявлення нових обставин.

Літак, на борту якого здійснювали переліт за маршрутом Куала-Лампур – Пекін 239 пасажирів, раптово вийшов з видимості радарів у березні 2014-го року. З тих пір міжнародна група служб порятунку виявила лише кілька уламків лайнера.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh