Більшість дітей до 6 років страждає від карієсу

Близько 2,700 тисяч дітей віком до 6 років кожен рік кладуть у лікарню для профілактики зубних хвороб в Австралії. Більшість із них потребує лікування карієсу під загальним наркозом.

Ці дані будуть представлені на симпозіумі, який пройде в Мельбурні в сьогодні. Вчені разом з дантистами повинні обговорити очевидний доказ відсутності гігієни порожнини рота, а також інновації, які допоможуть справитися з цією проблемою.

Презентації також будуть стосуватися й інших областей, наприклад, молекулярної науки, генетики, дитячої стоматології, телемедицини, епідеміології. Професор Ерік Рейнолдс вважає, що більшість дитячих зубних хвороб можна вилікувати.

Мікробіолог професор Стюарт Дасфер, який є одним з членів команди, що працюють довгий час над цим проектом, досліджує слину дітей у віці від одного місяця до п’яти років. Його дослідження показало, що ті діти, у яких не розвинена здорова суміш бактерій в порожнині рота (поняття як відомо мікробіом), більш схильні до випадання зубів протягом наступних трьох або чотирьох років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh