Авторські статтіНовини

Більшість дітей до 6 років страждає від карієсу

Близько 2,700 тисяч дітей віком до 6 років кожен рік кладуть у лікарню для профілактики зубних хвороб в Австралії. Більшість із них потребує лікування карієсу під загальним наркозом.

Ці дані будуть представлені на симпозіумі, який пройде в Мельбурні в сьогодні. Вчені разом з дантистами повинні обговорити очевидний доказ відсутності гігієни порожнини рота, а також інновації, які допоможуть справитися з цією проблемою.

Презентації також будуть стосуватися й інших областей, наприклад, молекулярної науки, генетики, дитячої стоматології, телемедицини, епідеміології. Професор Ерік Рейнолдс вважає, що більшість дитячих зубних хвороб можна вилікувати.

Мікробіолог професор Стюарт Дасфер, який є одним з членів команди, що працюють довгий час над цим проектом, досліджує слину дітей у віці від одного місяця до п’яти років. Його дослідження показало, що ті діти, у яких не розвинена здорова суміш бактерій в порожнині рота (поняття як відомо мікробіом), більш схильні до випадання зубів протягом наступних трьох або чотирьох років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.