Авторські статтіТехно

Астероїдні ударні хвилі могли створити будівельні блоки для РНК

Астероїдні ударні хвилі могли б забезпечити будівельні блоки для РНК. Таким чином, життя почалося з вибуху, заявили вчені.


У той час як результати не показують, як життя, ймовірно, сформувалася, вони дійсно демонструють, що умови на Землі приблизно 3,5-4 мільярди років тому могли б бути достатніми для створення набору необхідних сполук для біохімії. Ці умови включають у себе, ймовірно, атмосферу без кисню, названу відновленою атмосферою, і теплі водойми, що містять молекули азоту і вуглецю, такі як аміак і метан.

Команда показала, що підстави нуклеїнової кислоти можуть розпадатися на продукти, які допомагають зробити атмосферу більш відновною, та, в свою чергу, можуть реагувати, щоб повернутися в нуклеотидні основи. Це не тільки натяк на реакції, які могли б підготувати грунт для створення життя, але і допомогти отримати знаки для потенційного життя в інших світах із зменшенням атмосфери, наприклад, на Титані – супутнику Сатурна.

Експерименти, подібні до цього, можуть не показати, як життя збирається з атомів, але вони якимось чином розкривають можливі сходинки, які могла б використовувати життя де-небудь у Всесвіті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.