Астероїдні ударні хвилі могли створити будівельні блоки для РНК

Астероїдні ударні хвилі могли б забезпечити будівельні блоки для РНК. Таким чином, життя почалося з вибуху, заявили вчені.


У той час як результати не показують, як життя, ймовірно, сформувалася, вони дійсно демонструють, що умови на Землі приблизно 3,5-4 мільярди років тому могли б бути достатніми для створення набору необхідних сполук для біохімії. Ці умови включають у себе, ймовірно, атмосферу без кисню, названу відновленою атмосферою, і теплі водойми, що містять молекули азоту і вуглецю, такі як аміак і метан.

Команда показала, що підстави нуклеїнової кислоти можуть розпадатися на продукти, які допомагають зробити атмосферу більш відновною, та, в свою чергу, можуть реагувати, щоб повернутися в нуклеотидні основи. Це не тільки натяк на реакції, які могли б підготувати грунт для створення життя, але і допомогти отримати знаки для потенційного життя в інших світах із зменшенням атмосфери, наприклад, на Титані – супутнику Сатурна.

Експерименти, подібні до цього, можуть не показати, як життя збирається з атомів, але вони якимось чином розкривають можливі сходинки, які могла б використовувати життя де-небудь у Всесвіті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh