Авторські статтіНовини

Вчені: Арктика позбудеться своїх льодовиків вже до 2040 року

Під час настання літнього сезону в 2040 році вся територія Арктики може позбутися криги. Про цю новину повідомляє група фахівців з географічного Інституту.

За словами вчених, на даний момент на території Арктики зафіксовано потепління, що перевищує більш ніж у три рази атмосферний стан всієї Землі. Дивлячись на дані результати, фахівці висунули дві теорії подальшого розвитку ситуації.

Велика частина фахівців переконана в тому, що льодове покриття буде повністю знищено внаслідок потепління вже до 2040 року. Друга ж половина вчених геологів вірить в те, що людство через двадцять років чекає різке похолодання, яке зможе повернути все на свої місця.

На закінчення фахівці розповіли, що вже відбувається досить важливий етап, із-за якого наша планета вже ніколи не поверне свою колишню температуру. Саме із-за цього на поверхні землі буде простежуватися продовження глобального потепління. За минулі сорок років запаси льоду Арктики зменшилися більше, ніж на десять відсотків за кожні десять років і сягнуло цілих сорок відсотків танення льоду за весь період.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України