Вчені: Арктика позбудеться своїх льодовиків вже до 2040 року

Під час настання літнього сезону в 2040 році вся територія Арктики може позбутися криги. Про цю новину повідомляє група фахівців з географічного Інституту.

За словами вчених, на даний момент на території Арктики зафіксовано потепління, що перевищує більш ніж у три рази атмосферний стан всієї Землі. Дивлячись на дані результати, фахівці висунули дві теорії подальшого розвитку ситуації.

Велика частина фахівців переконана в тому, що льодове покриття буде повністю знищено внаслідок потепління вже до 2040 року. Друга ж половина вчених геологів вірить в те, що людство через двадцять років чекає різке похолодання, яке зможе повернути все на свої місця.

На закінчення фахівці розповіли, що вже відбувається досить важливий етап, із-за якого наша планета вже ніколи не поверне свою колишню температуру. Саме із-за цього на поверхні землі буде простежуватися продовження глобального потепління. За минулі сорок років запаси льоду Арктики зменшилися більше, ніж на десять відсотків за кожні десять років і сягнуло цілих сорок відсотків танення льоду за весь період.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh