Вчені: апельсини позитивно впливають на зір людини

Лікарі з Австралії під орудою Баміні Гопарта встановили: щоб зберігати зір здоровим, потрібно їсти апельсини. Це було доведено за допомогою експериментів над щурами, чий зір стало гостріше після отримання в своєму раціоні подібних цитрусових.

Медики з австралійського університету міста Сіднея, що в Австралії, встановили, що апельсини уповільнюють погіршення зору. Систематичне вживання апельсинів позитивно впливають на сітківку чоловічків очі, що в свою чергу впливає на зір людини.

Австралійські медики під заступництвом керівника дослідженнями доктора Баміні Гопарта, відомий своїми висновками про шкоду газованих напоїв на дитячий організм і позитивний вплив фруктів, провели досліди над щурами в лабораторії. В ході експерименту вони з’ясували, що при регулярному годуванні гризунів помаранчевими цитрусовими (тобто, апельсинами), стан їх сітківки ока поліпшувалося, зір ставав гострішим. Із-за чого ж апельсини так вплинули на гостроту зору?

Все тому, що в апельсинах містяться флавоноїди. Вони здатні на 60% захищати сітківку ока від вроджених захворювань, знижують ризик розвитку різних захворювань очей і проблем із зором. Баміні Гопарт стверджує, що при вживанні щоденно хоча б одного апельсина, навіть у такому разі здоров’я очей почне покращуватися.

Апельсини в тому числі корисні і для легенів та серця, у тому числі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh