Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: апельсини позитивно впливають на зір людини

Лікарі з Австралії під орудою Баміні Гопарта встановили: щоб зберігати зір здоровим, потрібно їсти апельсини. Це було доведено за допомогою експериментів над щурами, чий зір стало гостріше після отримання в своєму раціоні подібних цитрусових.

Медики з австралійського університету міста Сіднея, що в Австралії, встановили, що апельсини уповільнюють погіршення зору. Систематичне вживання апельсинів позитивно впливають на сітківку чоловічків очі, що в свою чергу впливає на зір людини.

Австралійські медики під заступництвом керівника дослідженнями доктора Баміні Гопарта, відомий своїми висновками про шкоду газованих напоїв на дитячий організм і позитивний вплив фруктів, провели досліди над щурами в лабораторії. В ході експерименту вони з’ясували, що при регулярному годуванні гризунів помаранчевими цитрусовими (тобто, апельсинами), стан їх сітківки ока поліпшувалося, зір ставав гострішим. Із-за чого ж апельсини так вплинули на гостроту зору?

Все тому, що в апельсинах містяться флавоноїди. Вони здатні на 60% захищати сітківку ока від вроджених захворювань, знижують ризик розвитку різних захворювань очей і проблем із зором. Баміні Гопарт стверджує, що при вживанні щоденно хоча б одного апельсина, навіть у такому разі здоров’я очей почне покращуватися.

Апельсини в тому числі корисні і для легенів та серця, у тому числі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.