Авторські статтіТехно

Антибіотики гальмують розвитку хворобу Альцгеймера

Як виявилося, антибіотики можуть істотно сповільнити розвиток хвороби Альцгеймера. Це довели вчені з Університету Чикаго.

Фахівці провели ряд дослідів над лабораторними мишами для того, щоб отримати такий результат. В організм тварин, які мали хворобуАльцгеймера, вводили спеціальні антибіотики. Незабаром з’ясувалося, що всі процеси недуги стали сповільнюватися завдяки цим препаратам.

В ході досліджень і експериментів вдалося з’ясувати, що антибіотики вбивають не тільки сторонні мікроорганізми в тілі людини і віруси, але і істотно призупиняють розвиток хвороби Альцгеймера, і до того ж, позитивно впливають на імунну систему, яка також бореться з цією недугою.

Експерти з університету Чикаго кажуть, що завдяки цим дослідження вони продемонстрували більшу частину властивостей антибіотиків.

Дані препарати чинять сильний вплив на травну систему, де, власне, і зароджується хвороба Альцгеймера. Незважаючи на те, що ця недуга пов’язана з мозком, її перші етапи відбуваються саме в травній системі людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.