Антибіотики гальмують розвитку хворобу Альцгеймера

Як виявилося, антибіотики можуть істотно сповільнити розвиток хвороби Альцгеймера. Це довели вчені з Університету Чикаго.

Фахівці провели ряд дослідів над лабораторними мишами для того, щоб отримати такий результат. В організм тварин, які мали хворобуАльцгеймера, вводили спеціальні антибіотики. Незабаром з’ясувалося, що всі процеси недуги стали сповільнюватися завдяки цим препаратам.

В ході досліджень і експериментів вдалося з’ясувати, що антибіотики вбивають не тільки сторонні мікроорганізми в тілі людини і віруси, але і істотно призупиняють розвиток хвороби Альцгеймера, і до того ж, позитивно впливають на імунну систему, яка також бореться з цією недугою.

Експерти з університету Чикаго кажуть, що завдяки цим дослідження вони продемонстрували більшу частину властивостей антибіотиків.

Дані препарати чинять сильний вплив на травну систему, де, власне, і зароджується хвороба Альцгеймера. Незважаючи на те, що ця недуга пов’язана з мозком, її перші етапи відбуваються саме в травній системі людини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh