Авторські статтіНовини

Вчені: Альтруїсти частіше за інших займаються сексом

 

Канадські фахівці встановили, що прояв людьми альтруїзму позначається на частоті їх статевих контактів. Безкорислива турбота не тільки підвищує привабливість в очах сексуального партнера, але і сприяє створенню репутації надійної людини.

Для того щоб стверджувати подібне, вчені здійснили експеримент. Вони запросили 800 добровольців, яким задавали питання щодо особливостей особистого життя та складу характеру. З’ясувалося, що ті особи які схильні безкорисливо допомагати іншим, частіше займаються сексом і мають більше статевих партнерів, у порівнянні з іншими респондентами.

Альтруїзм робить вплив на репродуктивну функцію організму. При цьому самовідданість грає більш важливу роль для сильної половини людства. Встановлено, що такі чоловіки мають більше шансів залишити після себе потомство.

Дослідники вважають, що такий феномен можна пояснити наступним чином: людина, стаючи свідком альтруїстичного вчинку, несвідомо наділяє іншу особу іншими позитивними якостями. В результаті такий індивідуум здається більш відповідним для сексуальних відносин.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.