Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Алкоголь і тютюн небезпечніші важких наркотиків

Наркологи, виробляючи дослідження причин і наслідків шкідливих звичок, спираються не тільки на психологічні та фізіологічні фактори, але і на статистичні дані. Такий комплексний метод призводить до усунення деяких стереотипів.

Наприклад, нещодавні дослідження вчених довели, що алкоголь і тютюн небезпечніше важких наркотиків. Справа в тому, що на загальний стан здоров’я людства, в першу чергу, впливає масовість і географічна поширеність шкідливих звичок. Вживання алкоголю широко поширена по всьому світу, за винятком мусульманських країн. Виявляється все більше фатальних наслідків для організму при регулярному вживанні алкоголю.

Не тільки цироз печінки і руйнування психіки супроводжують алкоголізм, але і важкі форми діабету, а також онкологічних захворювань.

Щороку куріння і алкоголь забирає до п’яти мільйонів життів. Така статистика не може не хвилювати наукове співтовариство, тому ВООЗ продовжує розвивати нові профілактичні програми та рекомендації. Ніхто з учених не заперечує, що вживання опіатів страшна небезпека, але вона менш помітна в статистиці смертей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.