Вчені: Алкоголь і тютюн небезпечніші важких наркотиків

Наркологи, виробляючи дослідження причин і наслідків шкідливих звичок, спираються не тільки на психологічні та фізіологічні фактори, але і на статистичні дані. Такий комплексний метод призводить до усунення деяких стереотипів.

Наприклад, нещодавні дослідження вчених довели, що алкоголь і тютюн небезпечніше важких наркотиків. Справа в тому, що на загальний стан здоров’я людства, в першу чергу, впливає масовість і географічна поширеність шкідливих звичок. Вживання алкоголю широко поширена по всьому світу, за винятком мусульманських країн. Виявляється все більше фатальних наслідків для організму при регулярному вживанні алкоголю.

Не тільки цироз печінки і руйнування психіки супроводжують алкоголізм, але і важкі форми діабету, а також онкологічних захворювань.

Щороку куріння і алкоголь забирає до п’яти мільйонів життів. Така статистика не може не хвилювати наукове співтовариство, тому ВООЗ продовжує розвивати нові профілактичні програми та рекомендації. Ніхто з учених не заперечує, що вживання опіатів страшна небезпека, але вона менш помітна в статистиці смертей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh