Діаспора

Вбивство у Відні: у квартирі у 21-му районі знайдено тіло молодої жінки

Поліція вчора виявила тіло молодої жінки Саманти Ф. (20 років) у комунальній квартирі в районі Відень-Флорідсдорф

У квартирі також був 25-річний чоловік, а ще один причетний чоловік, мабуть, ховався у підвалі будинку. Двох підозрюваних було затримано. Якщо підозра підтвердиться, це буде 15-те вбивство жінки цього року

25-річний чоловік зателефонував до служби екстреної допомоги вранці через те, що, за його словами, людина “знепритомніла”. Медпрацівники швидкої безрезультатно спробували реанімувати 20-річну дівчину, але допомога прийшла занадто пізно. “У ході з’ясування фактів” поліцейські затримали 30-річного товариша та ще одного 25-річного чоловіка у підвалі багатоквартирного будинку, згідно зі звітом поліції наданим у неділю.

За результатами першого огляду місця злочину слідчі Віденського державного управління кримінальної поліції дійшли попереднього висновку, що це могло бути вбивство

“Під час з’ясування фактів” поліцейські затримали 30-річного друга та ще одного 25-річного чоловіка, який ховався у підвалі багатоквартирного будинку. Прес-секретар поліції Ірина Штайрер поки що не захотіла надавати будь-яку додаткову інформацію.

“Досі передісторія все ще не зрозуміла”, – сказала вона.

Житель повідомив, що бачив, як його сусід піднімався до квартири з жінкою та ще одним чоловіком о 9 годині вечора. Там вони “спочатку влаштували вечірку, а потім почали сваритися”, – сказав мешканець. “Тоді я закричала з вікна: “Гей, що відбувається! Припиніть! Це тривало ще кілька хвилин — потім припинилося. Він також розповів, що один із чоловіків вибіг і розбив ногою скло у двері. Інший чоловік залишився у квартирі з жінкою.

Двоє підозрюваних – австрійці. Вони були заарештовані та допитані вже в неділю. За даними поліції, на місці злочину працюють експерти. Розтин тіла має встановити точну причину смерті.

По матеріалам: https://wien.orf.at/
Фото: Gerhard Bartel

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України