Війна рф проти України

Вбитих солдатів путіна спалюють у плавильних печах, – російський правозахисник

Під час війни в Україні російська армія зазнає колосальних втрат і влада вживає різні методи, щоб приховати їх. Про це розповів російський правозахисник Марк Фейгін в ексклюзивному інтерв’ю для OBOZREVATEL.

Він зазначив, що частину тіл передають рідним, але частину просто знищують поблизу кордону. Мобільні крематорії погано справляються із завданням, тому окупанти використовують плавильні печі у Ростові.

У Росію йдуть труни, проходять похорони у значній частині регіонів Росії, від Бурятії до Кавказу, у центральній Росії цього не приховати. Очевидно, що якась частина людей у ​​цих умовах розуміє, що трупи будуть і надалі.

Якщо раніше говорили про те, що загинуло 500 людей, то зараз рахунок йде на тисячі, але про це ніде не говорять. Як зазначає правозахисник, що в Росії просто мовчанка, а росіяни так влаштовані, що якщо про щось не говорять по телевізору, значить цього ніби нема.

Щодо мобільних крематоріїв, у яких спалюють тіла загиблих російських військових, то за словами правозахисника, вони справді є, їх закупили, але вони якось дуже погано працюють. Здебільшого використовують німецькі крематорії, дуже дорогі. У Росії якісних крематоріїв не роблять, обладнання має бути західне. Якщо людина згоріла в танку, треба збирати останки, а це дуже складно. Тому, щоб спалювати останки, у Ростові використовують мало не плавильні печі. Там є різні заводи і їх використовують для масштабних спалень. У прикордонних містах немає крематоріїв.

З 24 лютого противник втратив в Україні 16 400 осіб особового складу. Ворог деморалізований. Окупанти намагаються відновити втрати за рахунок техніки, знятої з тривалого зберігання. Стан цієї техніки в основному вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання. Наприклад, у частини танків немає навіть двигунів. В даний час плани передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання, фактично зірвані.

Нагадаємо, Білоруський батальйон імені Кастуся Каліновського увійшов до складу Збройних сил України, а бійці склали присягу. Присягу білоруською написали волонтери. Білоруські воїни не сподіваються, що в майбутньому цей текст стане основою присяги для справжньої білоруської армії. Зазначимо, що Олександр Лукашенко обіцяв Путіну, що армія Білорусі вступить у війну з Україною до 21 березня, але цього не сталося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України