Авторські статтіДуховне

Вбивця двох монахинь у США отримав довічне ув’язнення, а не смертну кару

Чоловік, котрий у 2016 році вбив двох монахинь у Міссісіпі, не отримав вирок смертної кари, а пожиттєве ув’язнення без права помилування. Зберегти життя чоловікові просили монахині зі Згромадження, до якого належали вбиті сестри.

48-річний Родні Сандерс в четвер минулого тижня визнав себе винним у вбивстві монахинь Маргарет Хелд та Паули Меррілл, а також у викрадені авто с. Хелд. Обох сестер знайшли 25 серпня 2016 р. мертвими в наслідок ножових поранень та сексуального насильства в їхньому домі в м. Дюрант, Міссісіпі. Сестри працювали медсестрами у клініці неподалік дому.

Сандерс не пояснив своїх мотивів для вбивства. Він проживав у сараї навпроти будинку, де жили сестри. На наступний день після вбивства його арештувала поліція.

Відповідно до законодавства, Сандерсу грозила смертна кара, однак судді врахували те, що жертви противились смертній карі і б не хотіли, щоб їхнього вбивцю вбили.

Сестра Сюзан Ґетц, настоятелька Згромадження «Сестри Милосердя з Назарету» розповіла, що вбиті монахині були дуже добрими особами, базували своє життя на мирі, справедливості і любові до Бога. Промовляючи до вбивці на судовому засіданні, с. Ґетц зазначила: «Ми ніколи не забудемо те, що Ви їм зробили. Однак, через віру в Христа і Його Євангеліє, ми прощаємо Вам. За цих кілька років ми побачили, що Ваше життя сповнене болю і сум’яття. Знайте, що ми будемо молитись за те, щоб Ви знайшли мир».

Юристи, що виступали на боці загиблих, наполягали, щоб вбивці не призначали смертну кару, а лише довічне ув’язнення без права помилування, оскільки «така справедливість визнає, що кожне життя є цінним; така справедливість завжди дає надію, що любов може здолати найважчі бар’єри», інформує CNA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України