Вбивця двох монахинь у США отримав довічне ув’язнення, а не смертну кару

Чоловік, котрий у 2016 році вбив двох монахинь у Міссісіпі, не отримав вирок смертної кари, а пожиттєве ув’язнення без права помилування. Зберегти життя чоловікові просили монахині зі Згромадження, до якого належали вбиті сестри.

48-річний Родні Сандерс в четвер минулого тижня визнав себе винним у вбивстві монахинь Маргарет Хелд та Паули Меррілл, а також у викрадені авто с. Хелд. Обох сестер знайшли 25 серпня 2016 р. мертвими в наслідок ножових поранень та сексуального насильства в їхньому домі в м. Дюрант, Міссісіпі. Сестри працювали медсестрами у клініці неподалік дому.

Сандерс не пояснив своїх мотивів для вбивства. Він проживав у сараї навпроти будинку, де жили сестри. На наступний день після вбивства його арештувала поліція.

Відповідно до законодавства, Сандерсу грозила смертна кара, однак судді врахували те, що жертви противились смертній карі і б не хотіли, щоб їхнього вбивцю вбили.

Сестра Сюзан Ґетц, настоятелька Згромадження «Сестри Милосердя з Назарету» розповіла, що вбиті монахині були дуже добрими особами, базували своє життя на мирі, справедливості і любові до Бога. Промовляючи до вбивці на судовому засіданні, с. Ґетц зазначила: «Ми ніколи не забудемо те, що Ви їм зробили. Однак, через віру в Христа і Його Євангеліє, ми прощаємо Вам. За цих кілька років ми побачили, що Ваше життя сповнене болю і сум’яття. Знайте, що ми будемо молитись за те, щоб Ви знайшли мир».

Юристи, що виступали на боці загиблих, наполягали, щоб вбивці не призначали смертну кару, а лише довічне ув’язнення без права помилування, оскільки «така справедливість визнає, що кожне життя є цінним; така справедливість завжди дає надію, що любов може здолати найважчі бар’єри», інформує CNA.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh