Українське військо

Важкі бої в Іловайську

Погані новини, з під Донецька. Зі слів Макса Дондюка. “Донбас” в Ілловайську. Закріпилися. Також там мотострілки. Є бронетехніка. Але там реально м’ясорубка. Наших обстрілюють всім чим тільки можна – ГРАДи, міномети, Фаготи, зенітки, танки, снайпери. В Донбасі 4-ри 200-х. Більше 10-ка поранених. Вибратися з Ілловайська не можуть ніяк. Місце де базується зара Донбас обстрілюють – ГРАДи, міномети. Снарядом розфігачило вщент автобус, що стояв на подвір’ї.
За словами Макса АЗОВ і Дніпро пішли з Іловайська.
ДУЖЕ потрібна підмога, щоб втримати місто.
Семенченко був в броніку, але в лопатку потрапив дуже серйозний шматок – звалило з ніг. Іще в ногу. А я думав, що комбати – невразливі.
Загинув прекрасний український американець “Франко” (Mark Paslavski), фак. Життєрадісний діаспорянин з канадським акцентом, як він фантастично красиво матюкався українською. Ці фото мав йому віддати – надрукували. Мріяв зайти в Донецьк і вернутися в Київ, продати квартиру у Львові і оселитися десь в затишних Карпатах.

 

Михайлино. Не маю слів. Тримайся. ‘Шульц’ – такий спокійний і впевнений у собі дядько (чоловік журналістки Михайлини Скорик, також загинув – ред.). Здається він не бовся нічого. Дуже дорого платимо. Тільки за що?

Maks Levin

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.