Важкі бої в Іловайську

Погані новини, з під Донецька. Зі слів Макса Дондюка. “Донбас” в Ілловайську. Закріпилися. Також там мотострілки. Є бронетехніка. Але там реально м’ясорубка. Наших обстрілюють всім чим тільки можна – ГРАДи, міномети, Фаготи, зенітки, танки, снайпери. В Донбасі 4-ри 200-х. Більше 10-ка поранених. Вибратися з Ілловайська не можуть ніяк. Місце де базується зара Донбас обстрілюють – ГРАДи, міномети. Снарядом розфігачило вщент автобус, що стояв на подвір’ї.
За словами Макса АЗОВ і Дніпро пішли з Іловайська.
ДУЖЕ потрібна підмога, щоб втримати місто.
Семенченко був в броніку, але в лопатку потрапив дуже серйозний шматок – звалило з ніг. Іще в ногу. А я думав, що комбати – невразливі.
Загинув прекрасний український американець “Франко” (Mark Paslavski), фак. Життєрадісний діаспорянин з канадським акцентом, як він фантастично красиво матюкався українською. Ці фото мав йому віддати – надрукували. Мріяв зайти в Донецьк і вернутися в Київ, продати квартиру у Львові і оселитися десь в затишних Карпатах.

 

Михайлино. Не маю слів. Тримайся. ‘Шульц’ – такий спокійний і впевнений у собі дядько (чоловік журналістки Михайлини Скорик, також загинув – ред.). Здається він не бовся нічого. Дуже дорого платимо. Тільки за що?

Maks Levin

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh