Авторські статтіНовини

Ватиканські музеї запустили новий мультимедійний вебсайт

В понеділок, 23 січня 2017 р., у прес-центрі Ватикану новий директор Ватиканських музеїв, Барбара Джатта, представила журналістам новий мультимедійний вебсайт, інформує Радіо Ватикану. Нова сторінка, розробка якої тривала майже три роки, доступна італійською, англійською, французькою, іспанською та німецькою мовами і містить тисячі фото, понад п’ятдесят відео та віртуальні тури по музеях.

Як зазначила директор музеїв, вдосконалення нового сайту ще триває. З його допомогою відвідувачі можуть насолодитись онлайн видом близько чотирьох тисяч експонатів. Впродовж наступного року, як сподіваються працівники музеїв, на вебсайт буде додано усі 20 тисяч творів мистецтва, що знаходяться на виставці у Ватиканських музеях. За словами Барбари Джетти, це – лише частинка від усіх 200 тисяч творів, що належать Музеям, і більшість з них зберігаються на складах чи в інших місцях, недоступні для публічного огляду.

На представленні нового вебсайту був присутній Даріо Віґано, глава Ватиканського секретаріату з комунікацій, котрий також співпрацював з музеями над створенням мультимедійного вебсайту. Він говорив про значення музеїв як частини культурної дипломатії Апостольської Столиці, наголошуючи на ролі «мистецтва як місця для діалогу і зустрічі».

Новий вебсайт музеїв Ватикану можна оглянути за посиланням www.museivaticani.va

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України