Ватикан закликає долучитись до щорічної збірки для потреб Святої Землі

Конгрегація Східних Церков видала заклик до щорічної збірки коштів для Святої Землі, що відбувається у церквах по всьому світі у Велику П’ятницю.

«Як ми знаємо, сьогодні жити християнською вірою на Близькому Сході не легко», – йдеться у листі Конгрегації до єпископів, опублікованому 18 березня. – «Особливо в Іраку, Сирії та Єгипті, де християнські спільноти переживають «екуменізм крові», а окремих осіб щодня змушують покинути їх землю чи навіть їх віру».

«В країнах цього регіону немає свободи, а християни часто стають жертвою різних форм утисків і дискримінації, що підриває їх життєві умови… Постійна молитва є першою і найбільш необхідною допомогою, яка їм потрібна. Однак, без конкретної фінансової допомоги їм також не обійтись», – цитує звернення Catholic Culture.

Конгрегація Східних Церков повідомляє також, що з минулорічної збірки було роздано $7.249.693 ($5.275.601,56 + €1.833.339,20). Близько половина коштів була використана на освіту семінаристів та священиків; решту коштів було надано школам, єпархіям та «на надзвичайні і аварійні потреби», пов’язані із хвилею тероризму ІДІЛ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh