Авторські статтіДуховне

Ватикан скликає фахівців з комунікації

6-7 жовтня 2016 р у Палаці св. Пія X відбудеться традиційна щорічна медіа-конференція. Організаторами форуму, присвяченого комунікації і технологіям, виступають асоціація “HD Forum Italia” спільно з Секретаріатом у справах комунікації Святого Престолу.

“Конференція збере авторитетних представників сфери світових технологій для обговорення останніх науково-технічних винаходів у сфері цифрового телебачення”, – повідомили організатори. Комунікаційний проект став результатом стратегічної співпраці між асоціацією “HD Forum Italia” і ватиканської дикастерії.

“Захід проводиться в “гарячий” для аудіовізуального сектору час, коли він змушений реагувати на появу цифрового формату Ultra HD надвисокої точності”, – зазначив Беніто Манлія Марі, президент асоціації “HD HD Forum Italia”, що спеціалізується на питаннях поширення і вживання мультимедійного контенту.

Цього року програма конференції передбачає обговорення реформи ватиканських засобів масової інформації, знайомство з інноваційним професійним досвідом Ватиканського телевізійного центру, майстер-клас від “Асоціації іІнженерів кіно і телебачення” на тему нових відео-технологій.

У відкритті конференції візьме участь префект Секретаріату у справах комунікації Апостольського Престолу о. Даріо Віган.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.