Ватикан скликає фахівців з комунікації

6-7 жовтня 2016 р у Палаці св. Пія X відбудеться традиційна щорічна медіа-конференція. Організаторами форуму, присвяченого комунікації і технологіям, виступають асоціація “HD Forum Italia” спільно з Секретаріатом у справах комунікації Святого Престолу.

“Конференція збере авторитетних представників сфери світових технологій для обговорення останніх науково-технічних винаходів у сфері цифрового телебачення”, – повідомили організатори. Комунікаційний проект став результатом стратегічної співпраці між асоціацією “HD Forum Italia” і ватиканської дикастерії.

“Захід проводиться в “гарячий” для аудіовізуального сектору час, коли він змушений реагувати на появу цифрового формату Ultra HD надвисокої точності”, – зазначив Беніто Манлія Марі, президент асоціації “HD HD Forum Italia”, що спеціалізується на питаннях поширення і вживання мультимедійного контенту.

Цього року програма конференції передбачає обговорення реформи ватиканських засобів масової інформації, знайомство з інноваційним професійним досвідом Ватиканського телевізійного центру, майстер-клас від “Асоціації іІнженерів кіно і телебачення” на тему нових відео-технологій.

У відкритті конференції візьме участь префект Секретаріату у справах комунікації Апостольського Престолу о. Даріо Віган.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh