Ватикан підтвердив, що планується папська поїздка до Єгипту

В італійських новинах з’явилося повідомлення про те, що у травні Папа Франциск відвідає Аль-Азхар, провідний центр вивчення ісламу сунітського напрямку в Каїрі. Ватикан підтвердив, що плани щодо папської поїздки до Єгипту існують, але ніяких дат або маршруту ще не було затверджено.

У суботу, після низки повідомлень в італійських ЗМІ, прес-секретар Грег Берк підтвердив, що Папа Франциск відвідає Аль-Азхар, провідний центр вивчення ісламу сунітського напрямку, 20–21 травня.

Ватикан і Аль-Азхар нещодавно відновили відносини, які Каїрський інститут розірвав у 2011 році, протестуючи проти коментаря папи Бенедикта XVI. Тоді понтфік зажадав більш надійного захисту християн у Єгипті після бомбардування на Новий рік коптського християнського храму в Александрії, коли загинула 21 людина.

Відтоді ісламських нападів на християн у цьому регіоні тільки побільшало, але Ватикан і Аль-Азхар усе-таки прагнуть відродити стосунки. У травні минулого року великий імам Аль-Азхару шейх Ахмед аль-Таїб відвідав Папу Франциска.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh