Авторські статтіДуховне

Ватикан підтвердив, що планується папська поїздка до Єгипту

В італійських новинах з’явилося повідомлення про те, що у травні Папа Франциск відвідає Аль-Азхар, провідний центр вивчення ісламу сунітського напрямку в Каїрі. Ватикан підтвердив, що плани щодо папської поїздки до Єгипту існують, але ніяких дат або маршруту ще не було затверджено.

У суботу, після низки повідомлень в італійських ЗМІ, прес-секретар Грег Берк підтвердив, що Папа Франциск відвідає Аль-Азхар, провідний центр вивчення ісламу сунітського напрямку, 20–21 травня.

Ватикан і Аль-Азхар нещодавно відновили відносини, які Каїрський інститут розірвав у 2011 році, протестуючи проти коментаря папи Бенедикта XVI. Тоді понтфік зажадав більш надійного захисту християн у Єгипті після бомбардування на Новий рік коптського християнського храму в Александрії, коли загинула 21 людина.

Відтоді ісламських нападів на християн у цьому регіоні тільки побільшало, але Ватикан і Аль-Азхар усе-таки прагнуть відродити стосунки. У травні минулого року великий імам Аль-Азхару шейх Ахмед аль-Таїб відвідав Папу Франциска.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.