Американська газета опублікувала статтю про продажних журналістів в Україні – блогер

Американська газета “Вашингтон Таймз” опублікувала статтю про продажних журналістів в Україні. Зокрема, продажним американські журналісти називають розслідувача Олександра Дубинського. Його прізвище фігурує у статті як приклад того, як олігархи, володіючи інформаційними ресурсами, здатні організовувати навіть власні «антикорупційні розслідування». Вони, вважає автор статті, дуже вмілі у фабрикації історій і підробки документів, що все це щоб дискредитувати тих, хто намагається реально боротися з корупцією і відривати олігархат від «корита». Про це у своєму блозі розповідає блогер з ніком Джон Сміт.

За його словами, у статті наводитися приклад відомих у минулому році «розслідувань» Аль-Джазіри про якусь далеку для неї Україну, у яких Аль-Джазіра з чого взяла, що це Порошенко блокував повернення 1,5 млрд доларів «сім’ї Януковича». Ось тільки за місяць до цього всі тези Аль-Джазіри були наведені в колонці українського журналіста Олександра Дубинського, підзвітного Коломойському, любителю втікачів Шарія, Портнова і Гужви. Вашингтон Таймз наводить факт, що влада України відібрали у Коломойського найбільший банк в країні, діра в якому на момент націоналізації була 5 млрд доларів, і заарештували за позовом в Лондонському суді його майно на суму 2,5 млрд доларів. Вашингтон Таймз вважає ці «розслідування» прикладом чорного піару олігархату з метою очорнити Порошенко перед виборами.

Блогер зазначає, що ось так, завдяки американським журналістам Олександр Дубинський тепер став популярний у всьому світі. Вся справа в тому, що Дубинський і компанія сподіваються одним м’яким місцем всидіти на трьох стільцях – і грошей заробити по-швидкому, беручи компромат у втікачів Портнова з Коломойським, і зробити швидкий зліт в Раду, заробивши собі репутацію на тими гучних викриттів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh