Життя

Ваше тіло розповість про стосунки з грошима

Недарма кажуть – гроші витікають крізь пальці. Уявіть собі, що хтось простягає вам купюру. Протягніть руку та візьміть її. Як ви це робитимете? Оцініть, чи не виникло в руці напруги. Якщо виникло, то де?

У тілі можна назвати чотири основні грошові зони. Одна з них пов’язана зі способом отримання грошей, інша — з тим, як вони йдуть, третя — з накопиченням, четверта — з умінням перетворювати гроші на багатство.

Перша зона: отримання грошей — шия

Оцініть її стан. Чи можете ви вільно, без напруження і хрусталю крутити шиєю і повертати голову? Якщо так – то також легко ви можете побачити різноманітні способи отримання грошей.

Шия – це зона можливостей та свободи вибору! Вільна, рухлива, легка незаблокована шия говорити про те, що з вибором у вас все добре. Ви бачите для себе безліч варіантів розвитку подій і не бачите проблеми зміни сценаріїв свого життя. Легко приймаєте як собі, так і інших людей. Нема жорстких ригідних установок. Легко йдете на компромiс. Вільно висловлюєте свої думки та почуття. Легко висловлюєте свою думку. Вільна шия надає тілу жвавість, а самій людині швидкість реакції.

Люди із заблокованою шиєю дивляться лише прямо. Це погляд підлеглого, офіцера чи солдата.

Проаналізуйте свої фінансові сценарії. Можливо, ви вперті і недовірливі, часто чините опір. Не захоплюєтеся ви надмірно одними і тими самими технологіями? Чи не захоплює вас повністю одна фінансова схема, яку ви починаєте активно нав’язувати всім? «Дивися туди — тільки туди», — ніби каже ваше тіло. Уявіть собі, що хтось простягає вам купюру. Протягніть руку та візьміть її. Як ви це робитимете? Оцініть, чи не виникло в руці напруги. Якщо виникло, то де?

У кисті? Значить, вам має значення, як вам дають гроші, хто їх дає, з якими словами. Ви надаєте велике значення ритуальності отримання грошей. Не сподобається, як дають, можете відмовитися навіть від заробленого. Чи це добре? Чи не надто багато умовностей та церемоній?

У передпліччі? Вам важко приймати рішення щодо грошей. Не туди і не сюди, як то кажуть. Вам важко брати, важко віддавати, важко робити покупки та вкладати гроші. Перш ніж зважитися на щось, ви десять разів подумаєте і часто саме через це опиняєтесь у програші. “Хто не ризикує, той не п’є шампанського” – згадуйте про це іноді, і гроші самі ллються вам у руки.

У плечі? Вам важко пустити гроші у свою життя. Взяти ви їх можете, а ось далі починаються душевні муки. Можливо, ви з тих, хто вважає, що гроші – грязь, гроші розбещують людину. Підсвідомо ви дистанціюєтеся від них. Гроші завжди стояти на порозі вашого будинку, а ось у будинку ви їх не пускаєте. Одумайтесь, адже їм може набридти там стоять, і що ви будете робити тоді?

Як ви передаєте гроші? Широким рухом руки простягаєте розгорнуту купюру – ви щедра і впевнена в собі людина. Тримайте купюру близько до себе і чекаєте, поки людина сама протягне за нею руку — ви не впевнені, що ці гроші варто віддавати. Можливо, боязні, не дуже впевнені в собі і важко розлучаєтеся з грошима. .

Але великий живіт — це водночас і знак того, що у людини багато страхів. А страхи не дозволяють нам вільно розпоряджатися грошима. Страх втратити добробут виявляється у жадібності, а жадібність у повноті. То як бути?

М’який, але не повний, підтягнутий акуратний животик, вільні рухи тазом, витончена хода, як у східних танцівниць і танцівників, свідчать — перед нами людина, задоволена життям, людина, яка вміє радіти і отримувати задоволення від кожної миті, досвідчена у всіх тілесних. що не комплексує у питаннях збільшення свого багатства. Тому, хочете грошей, займіться східними танцями.У людей жадібних, особливо жадібних до чужих грошей, галіфе ще ті. А у тих, хто легко розлучається з грошима і спокійно витрачає їх на інших людей, із цією частиною тіла все гаразд. Четверта зона: збільшення багатства – ноги. тим легше людині побудувати свій добробут. Будинок, стабільний бізнес, міцний прибуток, предмети розкоші. Все це приналежність уже не грошей, а багатства.

Щоб утримати багатство, треба міцно стояти на ногах. Якщо у вас слабкі ноги, ви часто позбавляєтеся, підвертаєте стопи, у вас були випадкові, безглузді переломи, у вас варикоз або будь-які інші хвороби ног, все це вказує на те, що стабільності у вас немає, а, можливо, ви її боїтеся. /p>

Навчіться міцно стоять на ногах. Виробіть собі ходу переможниці. Ідіть на всю стопу, пружина в колінах і переносячи вагу тіла на опорну ногу. Перестаньте ходити на підборах, доки навчитеся відчувати опору під ногами. Літом частіше ходіть босоніж по землі. Зміцнюйте ноги та встановлюйте втрат зв’язок із землею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України