Ваш знак Зодіаку розповість про те, що може розбити вам серце

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ваше серце, Овен, може розбити партнер, торкнулася ваші слабкі місця і потаємні страхи. Самі по собі ві оптимістичний і позитивний чоловік, тому зламати вас буде не так вже й просто. Але якщо ваш партнер буде методично руйнувати вас, то в кінці кінців розіб’є ваше серце.

Телець (20 квітня — 21 травня)

Будь-яке розставання приносити біль і страждання. Ніхто з нас не зможе пережити його абсолютно спокійно. Але вам, Тельцям, пережити розставання буде особливо важко. Розрив відносин спустошує вас морально, особливо якщо ви його не чекали. Вся справа в тому, що різкі зміни у принципі вибивають вас із колії.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Ваше серце не в змозі винести самотності. Коли ваш партнер навмисно залишає вас одних, це розбиває вам серце. Ваш головний страх бути покинутими і самотніми. Для вас, як для Близнюків, дуже важливо присутність поруч інших людей.

Рак (22 червня — 22 липня)

Вам прекрасно відомо, якими чутливими та емоційними ви можете бути, і тому вам важко відкритися і дати вихід своїм почуттям і емоціям. Тим не менш, ви нічого не можете з собою вдіяти і час від часу сумуйте. Якщо ваш партнер не буде звертати увагу чи приймати серйозно вашу смуток, це може розбити вам серце.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Всім відомо про те, наскільки ви, Леви, горді. Також ні для кого не секрет, що ви використовуєте гордість, щоб приховати свою невпевненість у собі. Ви неймовірно чутливі, особливо якщо хтось намагається зачепити вашу його. Коли вас примушують сумніватися в собі, це розбиває вам серце.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Ви занадто критично до себе ставитися, Діви. Ви встановлюєте високі стандарти не тільки для себе, але і для всіх оточуючих. Ви багато від себе очікуєте, і часто самі стаєте причиною свого розбитого серця. Ви ставите собі на п’єдестал, і ваше серце розбивається, коли ви не виправдовуєте своїх власних очікувань.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Ви терпіти не можете, коли починаєте дратувати кого-небудь з тих, хто вам близький. Ви завжди намагаєтеся всім догодити і зробити всіх оточуючих вас людей щасливими. Але у вас не завжди це буде виходити. Ваше серце може розбитися, якщо ваш партнер скаже вам про те, що ви нікого помилку.

Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Ваше серце розбивається кожний раз, коли вам брешуть. Ві, Скорпіони, досить потайливі і вкрай рідко кому довіряєте. Якщо ви все-таки вирішили довіритися людині, а він вас зраджує, обманюючи вас, це розбиває вам серце.

Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Ваше серце може розбити відмова партнера відправитися з вами в нову подорож. Вам хочеться, щоб ваш партнер супроводжував вас у всіх поїздках. Якщо ж він скаже, що в цьому не зацікавлений, це розіб’є є вам серце.

Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Ві, Козероги, все в цьому житті сприймаєте занадто серйозно. Це якраз часто і служить причиною, по якій вам розбивають серце. Якщо ви розумієте, що ваш партнер не відноситься до ваших стосунків так само серйозно, як і ви, це вас морально спустошує.

Водолій (21 січня — 18 лютого)

Ні для кого не секрет, що спори і конфлікти вас не лякають. Ви завжди вітали адекватні суперечки і дебати. Вам стає дуже прикро, і ваше серце розбивається, коли ваш партнер проявляє неповагу до вашим переконанням і принципам. Для вас це важливо, адже вам здається, що ваші переконання це частина вас самих.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Вірний спосіб розбити ваше серце — навмисно згадати щось з вашого минулого, щоб зачепити і образити вас. Ві емоційні і чутливі, а також неймовірно суворі по відношенню до самих себе, особливо якщо помиляєтеся. Вам складно пробачити самих себе. Саме тому ваша помилка з минулого може знову розбити вам серце.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh