Фотогалерея

Ваш знак зодіаку розповість, на собак якої породи ви найбільше схожі

Щось в цьому є.

Жінок дуже люблять порівнювати з котиками, і ми щиро не розуміємо чому! Котики всі однакові! Чи То справа собаки. Хочете дізнатися, яка ві собака по знаку зодіаку? Читайте наш недільний гороскоп!

Козеріг — німецька вівчарка

Еталонна службова собака: без роботи чахне і сохне, втрачає шерсть і сенс життя. Не своєю роботою, що характерно, займатися не буде: тапки, може, і принесе, а з цим вашим цирком ідіть ви, знаєте, до пуделям. Не для того видатні селекціонери свою ягідку виводили! Так що жити з вівчаркою — це значить жити в постійному працю: тренування, тренування і ще раз тренування. Куди ти пішов? Стояти, вона сказала! До ноги! Палицю кидай, швидко! З іншого боку, це, звичайно, дуже дисциплінує. Приблизно як життя з панночкою-Козерогом. Вся різниця в тому, що німецька вівчарка одного разу піде на пенсію, а Козеріг — фігушки вам.

Водолій — джек-рассел-тер’єр

Якщо джек-рассел спіймав вас на гарячому (читаєте тут газету, коли собаченька вже п’ять хвилин не награна!) — відкрутитися не вдасться. Доведеться знову кидати м ячик — і знову кидати м ячик. М ячик. М ячик. М ячик. М ячик. Є, звичайно, інший варіант — можна кинути джек-рассела, в сенсі напризволяще: нехай сам себе розважає, раз він такий веселун! Але слід пам ” ятати, що джек-рассел-тер’єр — не просто веселун, а мисливська собака, готова пірнути в нору до кого завгодно і прийняти бій. Так що якщо джек-рассел почне розважати себе сам, є шанс, що результат вам не дуже сподобається. У сенсі — замучитеся трупи ховати. Так що краще киньте йому м’яка ячик. І сходіть з Водолієм на каток. А то гірше буде.

«Риби — афганська борза

Вона дуже красива. Ні, не так: вона Дуже Красива. Афганська борза — сама досконалість, собак красивіше взагалі не буває. І навіть ті, що підтримка цієї краси вимагає величезної кількості часу і грошей, нікого не зупиняє. Заради цього можна і потерпіти! Правда, афганські хорті регулярно займають почесне друге місце в списку найбільш дурних порід собак. Що, звичайно, неправда і злий наклеп, хорт просто плювати хотіла на людців, включаючи господарів: принеси мені мою миску, раб, і зникни! Хорті просто не створені для роботи з людиною, у них інші завдання. А біля афганського хорта і зовсім давно вже немає ніяких робочих завдань, крім однієї: прикрашати собою світ. Вони такі котики. Ну або Рибки.»

Овен — алабай

Справжній бойовий товариш: ворога не підпустить, а за спину напарника сховається тільки потім, щоб у потрібний момент раптово вискочити і всіх покусати. Собака, сповнена сили, мужності і почуття власної гідності. І істинно ослячого впертості: якщо алабай щось вирішив, то так воно і буде. Бажаючі посперечатися повинні спочатку зрушити з місця сімдесят кілограмів алабайской плоті, від кінчика ікла до кінчика хвоста створеної спеціально для того, щоб тиснути лютих вовків. Так ви говорите, немає бажаючих? Хм. Алабай так і думав. Дівчина-Овен — теж.

Телець — бассет-хаунд

Почесне перше місце в списку самих дурних в світі собак! А так же самих нещасних собак, найбільш неповоротких собак і найнепотрібніших собак. Бассеты майже необучаеми. Бассеты завжди виглядають так, ніби їм сказали, що через хвилину настане кінець світу — в їх очах вся скорбота невинного людства. Бассеты нічого не хочуть робити, вони хочуть лежати поспіваю в теплому кріслі (так, і зігнати звідти бассета неможливо — він важкий і робить вигляд, що глухій).

Альо насправді бассет — зовсім не погана собака. Просто вона — гонча. Голова в нього така порожня для того, щоб там містився Слід. Якщо бассет взявши слід — він його не кине до кінця. І доведеться тягнутися за ним по цьому сліду до фінальної точки, тому що все інше йому тепер до лампочки. Тельцю, до речі, теж. Їх неможливо збити з шляху, їм пофігу, куди йти. Амінь.

Близнюки — сибірський хаскі

Страшне істота! Неймовірно красиві і надзвичайно доброзичливе. Поєднання цих чудових якостей змушує всіх навколо з першого погляду і назавжди закохуватися в хаскі. Ха-ха, купилися, купилися! Хаскі — взагалі не собака. Хаскі — інфернальна жарт природи, метис єнота з д’артаньяном. Давайте веселитися, тисяча чортів! Давайте ганяти котів, викликати на дуель собак, красті з плити каструлю з борщем і тролити господаря. А тепер — пісня! За-ві-вай! Загалом, терпіти це все можна тільки з однієї причини, але ми її все одно не знаємо. Але ж хтось заводити собі хаскі і живе з Близнюками, так?

Рак — коллі

Багатофункціональна собака: може пасти, може служити. Не пасти і не служити, що характерно, не може взагалі ніколи, навіть уві сні або при смерті. Головне завдання колли — зібрати в купу все стадо і повідомити йому рух у потрібному напрямку. Саме стадо, природно, ніхто не питає, чи бажає вона в цьому самому напрямку рухатися: полорогі дисиденти, бунтарі і інші відщепенці просто на власному филеї дізнаються, наскільки гострі зуби у їх пастуха. З іншого боку, якщо пастух — колли, тобто панночка-Рак, можете розслабитися і просто жувати: про все інше вона подбає. Але жуйте ретельніше!

Лев — йоркширський тер’єр

Гламурна собачинька: завсідник модних показів і стильних вечірок, завжди ідеально підстрижена і покладена, сумочка, в якій вона подорожує, іноді коштує дорожче, ніж сама собачинька. Альо головне, втім, інше: головне, що йорків всі считают самими чарівними собачиньками у світі — вони не просто дуже красиві, ще й дуже відважні. Ах, маленька хоробре серденько! Так і хочеться весь час носити на ручках і цілувати. Приблизно так і живуть панянки-Левиці, і ніхто ніколи не дізнається про їх шляху із грязі в князі. Як майже ніхто не знає про темне минуле йорків, яких виводили для роботи на смітнику: йорки — природжені крысоловы, а щурів найбільше саме там.

Діва — різеншнауцер

Побачити різеншнауцера вночі в темному провулку — дуже не до добра.

Правда, різеншнауцера досить складно побачити, тому що він сильний, швидкий і диявольськи хитрий. І надзвичайно лютий. Про це, правда, мало хто здогадується, тому що морди обличчя у різеншнауцера немає: знизу борода, зверху чубчик, очей не видно, міміки теж, і про що думає цей чорний привид з пащею крокодила — невідомо взагалі нікому. У тому числі і господаря. Зате хазяїну легко дресирувати свою собаку, тому що ризены розумні і обожнюють правила. Власне, тільки тому вони ще всіх нас не вбили. Співуче. Може бути. Хто ж їх знає, що у них там на умі — вони ж як Діви: ті теж мовчки сидять з відсутнім виразом обличчя. А потім фігурант падає і кричить: «Зніміть з мене вашого людожера!»

Ваги — чіхуахуа

Поряд з чіхуахуа будь відчуває себе чудовим героєм: вона така маленька, така тендітна, така беззахисна собачинька! У будь незрозумілої ситуації потрібно брати її на ручки і цілувати в маківку, інакше вона почне тремтіти і дивитися на тобі жалібно-жалібно. Це взагалі не собака, це, схоже, феєчка. Тендітна феєчка, якій загрожує весь світ: брудні великі собаки, огидно незграбні діти з лопатками, підступні ворони і дикі кішки, більше схожі на серійних маніяків. І тому крихта чухуахуа бажає їх всіх вбивати. Повільно і болісно. Власне, тільки тому їх ручок і не спускають — як і панночок-Ваг. Так, це правда не дуже собака. Це півтора кілограма люті.

Скорпіон — доберман

Демонічна собака. Інфернально красива і наглухо божевільна. Піде до бажаної мети по тілах убитих ворогів, а тим, хто не помер від жаху, побачивши її чарівної посмішки, відкусить голову, не знижуючи темпу рисі. Життєве кредо: «Домінуй і принижуй». Правда, все це стосується виключно сторонніх. З близькими добермани, як і жінки-Скорпіони, дозволяють собі бути собою: еталонними холериками істероїдного типу. Альо чарівними неймовірно!

Стрілець — стаффордширський тер’єр

Кращий в світі компаньйон! Жахлива репутація не заважає стаффордширам затикати за пояс лабрадорів в справі любові до ближнього свого: ці самі ближні регулярно вправляють собі носи, не витримали зустрічі з чавунним чолом велелюбної собачиньки. Стаффорд завжди щасливий: гуляти? Ура! Плавати? Так-так-так, я йду! У горі? Йу-ху! Тягати шину? Дайте дві! Більше всього на світі стаффорд любити людей — будь-яких людей: нерозумних немовлят, злих приподъездных бабунь і дивно пахнути рабів аквавіти. Стаффорд — сама доброта, сама милота і сама позитивність. Просто він хоче вбивати всіх інших собачинек. У всіх, чи знаєте, свої недоліки. Втім, якщо до стаффорду, як і до Стрільця, не лізти з нав’язувати язливими пропозиціями любові і дружби — то, може, й обійдеться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.