Ваш знак зодіаку розповість, на собак якої породи ви найбільше схожі

Щось в цьому є.

Жінок дуже люблять порівнювати з котиками, і ми щиро не розуміємо чому! Котики всі однакові! Чи То справа собаки. Хочете дізнатися, яка ві собака по знаку зодіаку? Читайте наш недільний гороскоп!

Козеріг — німецька вівчарка

Еталонна службова собака: без роботи чахне і сохне, втрачає шерсть і сенс життя. Не своєю роботою, що характерно, займатися не буде: тапки, може, і принесе, а з цим вашим цирком ідіть ви, знаєте, до пуделям. Не для того видатні селекціонери свою ягідку виводили! Так що жити з вівчаркою — це значить жити в постійному працю: тренування, тренування і ще раз тренування. Куди ти пішов? Стояти, вона сказала! До ноги! Палицю кидай, швидко! З іншого боку, це, звичайно, дуже дисциплінує. Приблизно як життя з панночкою-Козерогом. Вся різниця в тому, що німецька вівчарка одного разу піде на пенсію, а Козеріг — фігушки вам.

Водолій — джек-рассел-тер’єр

Якщо джек-рассел спіймав вас на гарячому (читаєте тут газету, коли собаченька вже п’ять хвилин не награна!) — відкрутитися не вдасться. Доведеться знову кидати м ячик — і знову кидати м ячик. М ячик. М ячик. М ячик. М ячик. Є, звичайно, інший варіант — можна кинути джек-рассела, в сенсі напризволяще: нехай сам себе розважає, раз він такий веселун! Але слід пам ” ятати, що джек-рассел-тер’єр — не просто веселун, а мисливська собака, готова пірнути в нору до кого завгодно і прийняти бій. Так що якщо джек-рассел почне розважати себе сам, є шанс, що результат вам не дуже сподобається. У сенсі — замучитеся трупи ховати. Так що краще киньте йому м’яка ячик. І сходіть з Водолієм на каток. А то гірше буде.

«Риби — афганська борза

Вона дуже красива. Ні, не так: вона Дуже Красива. Афганська борза — сама досконалість, собак красивіше взагалі не буває. І навіть ті, що підтримка цієї краси вимагає величезної кількості часу і грошей, нікого не зупиняє. Заради цього можна і потерпіти! Правда, афганські хорті регулярно займають почесне друге місце в списку найбільш дурних порід собак. Що, звичайно, неправда і злий наклеп, хорт просто плювати хотіла на людців, включаючи господарів: принеси мені мою миску, раб, і зникни! Хорті просто не створені для роботи з людиною, у них інші завдання. А біля афганського хорта і зовсім давно вже немає ніяких робочих завдань, крім однієї: прикрашати собою світ. Вони такі котики. Ну або Рибки.»

Овен — алабай

Справжній бойовий товариш: ворога не підпустить, а за спину напарника сховається тільки потім, щоб у потрібний момент раптово вискочити і всіх покусати. Собака, сповнена сили, мужності і почуття власної гідності. І істинно ослячого впертості: якщо алабай щось вирішив, то так воно і буде. Бажаючі посперечатися повинні спочатку зрушити з місця сімдесят кілограмів алабайской плоті, від кінчика ікла до кінчика хвоста створеної спеціально для того, щоб тиснути лютих вовків. Так ви говорите, немає бажаючих? Хм. Алабай так і думав. Дівчина-Овен — теж.

Телець — бассет-хаунд

Почесне перше місце в списку самих дурних в світі собак! А так же самих нещасних собак, найбільш неповоротких собак і найнепотрібніших собак. Бассеты майже необучаеми. Бассеты завжди виглядають так, ніби їм сказали, що через хвилину настане кінець світу — в їх очах вся скорбота невинного людства. Бассеты нічого не хочуть робити, вони хочуть лежати поспіваю в теплому кріслі (так, і зігнати звідти бассета неможливо — він важкий і робить вигляд, що глухій).

Альо насправді бассет — зовсім не погана собака. Просто вона — гонча. Голова в нього така порожня для того, щоб там містився Слід. Якщо бассет взявши слід — він його не кине до кінця. І доведеться тягнутися за ним по цьому сліду до фінальної точки, тому що все інше йому тепер до лампочки. Тельцю, до речі, теж. Їх неможливо збити з шляху, їм пофігу, куди йти. Амінь.

Близнюки — сибірський хаскі

Страшне істота! Неймовірно красиві і надзвичайно доброзичливе. Поєднання цих чудових якостей змушує всіх навколо з першого погляду і назавжди закохуватися в хаскі. Ха-ха, купилися, купилися! Хаскі — взагалі не собака. Хаскі — інфернальна жарт природи, метис єнота з д’артаньяном. Давайте веселитися, тисяча чортів! Давайте ганяти котів, викликати на дуель собак, красті з плити каструлю з борщем і тролити господаря. А тепер — пісня! За-ві-вай! Загалом, терпіти це все можна тільки з однієї причини, але ми її все одно не знаємо. Але ж хтось заводити собі хаскі і живе з Близнюками, так?

Рак — коллі

Багатофункціональна собака: може пасти, може служити. Не пасти і не служити, що характерно, не може взагалі ніколи, навіть уві сні або при смерті. Головне завдання колли — зібрати в купу все стадо і повідомити йому рух у потрібному напрямку. Саме стадо, природно, ніхто не питає, чи бажає вона в цьому самому напрямку рухатися: полорогі дисиденти, бунтарі і інші відщепенці просто на власному филеї дізнаються, наскільки гострі зуби у їх пастуха. З іншого боку, якщо пастух — колли, тобто панночка-Рак, можете розслабитися і просто жувати: про все інше вона подбає. Але жуйте ретельніше!

Лев — йоркширський тер’єр

Гламурна собачинька: завсідник модних показів і стильних вечірок, завжди ідеально підстрижена і покладена, сумочка, в якій вона подорожує, іноді коштує дорожче, ніж сама собачинька. Альо головне, втім, інше: головне, що йорків всі считают самими чарівними собачиньками у світі — вони не просто дуже красиві, ще й дуже відважні. Ах, маленька хоробре серденько! Так і хочеться весь час носити на ручках і цілувати. Приблизно так і живуть панянки-Левиці, і ніхто ніколи не дізнається про їх шляху із грязі в князі. Як майже ніхто не знає про темне минуле йорків, яких виводили для роботи на смітнику: йорки — природжені крысоловы, а щурів найбільше саме там.

Діва — різеншнауцер

Побачити різеншнауцера вночі в темному провулку — дуже не до добра.

Правда, різеншнауцера досить складно побачити, тому що він сильний, швидкий і диявольськи хитрий. І надзвичайно лютий. Про це, правда, мало хто здогадується, тому що морди обличчя у різеншнауцера немає: знизу борода, зверху чубчик, очей не видно, міміки теж, і про що думає цей чорний привид з пащею крокодила — невідомо взагалі нікому. У тому числі і господаря. Зате хазяїну легко дресирувати свою собаку, тому що ризены розумні і обожнюють правила. Власне, тільки тому вони ще всіх нас не вбили. Співуче. Може бути. Хто ж їх знає, що у них там на умі — вони ж як Діви: ті теж мовчки сидять з відсутнім виразом обличчя. А потім фігурант падає і кричить: «Зніміть з мене вашого людожера!»

Ваги — чіхуахуа

Поряд з чіхуахуа будь відчуває себе чудовим героєм: вона така маленька, така тендітна, така беззахисна собачинька! У будь незрозумілої ситуації потрібно брати її на ручки і цілувати в маківку, інакше вона почне тремтіти і дивитися на тобі жалібно-жалібно. Це взагалі не собака, це, схоже, феєчка. Тендітна феєчка, якій загрожує весь світ: брудні великі собаки, огидно незграбні діти з лопатками, підступні ворони і дикі кішки, більше схожі на серійних маніяків. І тому крихта чухуахуа бажає їх всіх вбивати. Повільно і болісно. Власне, тільки тому їх ручок і не спускають — як і панночок-Ваг. Так, це правда не дуже собака. Це півтора кілограма люті.

Скорпіон — доберман

Демонічна собака. Інфернально красива і наглухо божевільна. Піде до бажаної мети по тілах убитих ворогів, а тим, хто не помер від жаху, побачивши її чарівної посмішки, відкусить голову, не знижуючи темпу рисі. Життєве кредо: «Домінуй і принижуй». Правда, все це стосується виключно сторонніх. З близькими добермани, як і жінки-Скорпіони, дозволяють собі бути собою: еталонними холериками істероїдного типу. Альо чарівними неймовірно!

Стрілець — стаффордширський тер’єр

Кращий в світі компаньйон! Жахлива репутація не заважає стаффордширам затикати за пояс лабрадорів в справі любові до ближнього свого: ці самі ближні регулярно вправляють собі носи, не витримали зустрічі з чавунним чолом велелюбної собачиньки. Стаффорд завжди щасливий: гуляти? Ура! Плавати? Так-так-так, я йду! У горі? Йу-ху! Тягати шину? Дайте дві! Більше всього на світі стаффорд любити людей — будь-яких людей: нерозумних немовлят, злих приподъездных бабунь і дивно пахнути рабів аквавіти. Стаффорд — сама доброта, сама милота і сама позитивність. Просто він хоче вбивати всіх інших собачинек. У всіх, чи знаєте, свої недоліки. Втім, якщо до стаффорду, як і до Стрільця, не лізти з нав’язувати язливими пропозиціями любові і дружби — то, може, й обійдеться.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh