Низьковуглецева дієта, яка набирає популярність може виявитися фатальною для деяких.
Дієтологи наполягають, що людям, котрі худнуть варто добре задуматися і проаналізувати всі ризики, які можуть з’явитися під час харчування по системі кетодієти. Досить часто люди звертаються за медичною допомогою, називаючи один «букет» неприємних наслідків кетодієти. До нього відносяться неспокійний сон, переднепритомний стан, зневоднення, судоми і знижена стресостійкість.
До цього призводить різке і часто непотрібне скорочення вуглеводів, з-за чого організм виснажується. Крім того, кетодієта передбачає позбавлення не тільки вуглеводів, але і від білків, що зменшує м язову масу, а недолік кальцію послаблює кістки. Коли людина перестає голодувати і повертається до колишньої системи живлення, то не може себе стримувати. Перехід закінчується переїданням, запорами і набором ваги.
Але найнеприємніше наслідок кетодієти – витрачені даремно гроші, час і сили, адже дієтологи неодноразово називали групи людей, яким такий спосіб живлення не підходить. Найкраще кетодієта допомагає тільки спортсменам та по мірі необхідності.