Техно

Вантажні судна, оснащені новаторськими вітровими вітрилами забезпечать економію палива до 30%. Відео

Вантажне судно Pyxis Ocean тестує гігантські жорсткі вітрила WindWings, які призначені для зниження витрат палива та зменшення вуглецевого сліду судноплавства.

Pyxis Ocean є першим судном, модернізованим двома крилами WindWings від BAR Technology, кожне з яких має висоту до 37,5 метрів. Крила виготовлені з того ж матеріалу, що й вітряні турбіни, що робить їх довговічними.

Великі вітрила із суцільним крилом можуть бути встановлені на палубі вантажних суден, щоб використати силу вітру та допомогти знизити витрату палива та викиди CO2 на 30%.

Грузовые суда, оснащенные новаторскими ветровыми парусами, обеспечат экономию топлива до 30%

За оцінками виробника, ця технологія може забезпечити середню економію палива до 30% на нових судах, але економія може бути ще вищою при використанні у поєднанні з альтернативними видами палива.

Встановлення крил-парусів на вантажному кораблі демонструє зміну ставлення до технологій, які можуть забезпечити енергетичний перехід для судів. Продуктивність WindWings ретельно контролюватиметься для подальшого поліпшення їх конструкції, експлуатації та продуктивності.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України