Новини з Австрії

Вантажівка з нелегальними мігрантами зі стріляниною прорвалася на територію Австрії

У четвер на угорсько-австрійському кордоні неподалік Неккенмаркта (район Оберпуллендорф) поліцейські обстріляли мінівантажівку

За даними угорської поліції, автомобіль з литовськими номерними знаками промчав повз прикордонників, які хотіли зупинити його для огляду. Вони обстріляли машину, яка зупинилася лише за кілька сотень метрів на австрійській території. Затримано двох литовців, а сам водій втік. 37 мігрантів, які були на борту, негайно подали заяви на притулок.

У п’ятницю командування поліції Бургенланд підтвердило факт події

Представник поліції Гельмут Марбан сказав, що машина зупинилася неподалік Неккенмаркта і мала кульові отвори в області двигуна після спроби зупинки на угорській стороні. Усього угорська поліція здійснила три постріли по автомобілю.

Поруч було підібрано 37 біженців, але про їхнє походження поки нічого не відомо. Вони звернулися з проханням про надання притулку, і зараз їх допитують як свідків події. Походження контрабандиста, який все ще ховається від правосуддя, точно встановлено. Кажуть, що це корінний єгиптянин, який кілька разів привозив біженців до Австрії та Німеччини. За словами Марбана, розслідування ведеться разом із угорськими колегами.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото:  Krone KREATIV, Christian Schulter

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України