Фотографії італійського містечка, в якому місцева влада платить новим мешканцям за проживання

Час від часу ми всі з гумором тішимо наші романтичні мрії про те, щоб втекти на розкішну віллу, розташовану в середньовічній Європі.

І ці мрії можуть стати реальністю в найближчому майбутньому. Нікола Гатта, мер невеликого містечка під назвою Кандела недалеко від Апулії в Італії придумав рішення вбити двох зайців одним пострілом. З 1990-х років населення Канделі скоротилася з 8 000 жителів до сьогоднішніх 2 700 осіб в результаті того, що молодь залишає місто в пошуках нових можливостей. Те, що колись було містом, званим «Nap’licchie» або «Little Naples» завдяки своїм вуличним торговцям, туристам тепер стало вакантним тихим і все більш спустошеним місцем.

Але Гатта сповнений рішучості зберегти місто живим, не загубивши своїх середньовічних настроїв. «Я кожен день працюю з захопленням і прагненням повернути Канделу до її стародавньої пишності», – каже Гатта.

Прагнення Гатти зберегти місто процвітаючим наштовхнуло його на потужне рішення: він готовий платити новим мешканцям, щоб вони переїхали в місто. На додаток до 2000 євро (приблизно 2300 доларів) новозбудовані білі будинки з великими терасами також чекають своїх нових господарів.

Проте якщо у вас з’явилися фантазії про те, щоб жити мрією, що фінансується добрим серцем влади Кандели, подумайте двічі.

«Ми не хочемо, щоб люди зїжалися сюди, думаючи, що вони зможуть жити за рахунок доходів міської ратуші, всі нові мешканці повинні працювати і отримувати прибуток», – сказав помічник міра Стефано Бассіанеллі.

Тут є правила. «Ось як це працює, – пояснив Басіанеллі, – 800 євро для одинаків, 1200 євро для пар, від 1500 до 1800 євро для сімей з трьома членами і більше, 2000 євро для сімей з чотирьох-п’яти чоловік».

Крім того, новачки повинні також стати постійними мешканцями Канделли, взяти будинок в оренду і отримати роботу, яка приноситиме річний оклад у розмірі не менше 7500 євро.

Здається, варто спробувати!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Цепнер

    Українці читайте!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh