В Австрії провели опитування щодо вакцинації проти коронавірусу. Результати вас шокують

Тема вакцинації хвилює розуми жителів Австрії, в тому числі питання про вакцину проти коронавіруса, яка може скоро стати доступною. Дослідник онлайн-ринку Marketagent.com опитав на цю тему 500 австрійців у віці від 14 до 75 років.

В цілому, прихильників вакцинації в цій країні більшість: майже три чверті респондентів віднесли б себе до цієї групи (74 відсотки). Чверть респондентів схильні протиставляти себе вакцинації (26%). Що стосується вакцинації проти Covid першого покоління, майже половина заявили, що довіряють її безпеці і, ймовірно, будуть вакциновані (49%). 17 відсотків повністю переконані в тому, що вони будуть одними з перших, хто буде вакцинованим, як тільки це стане можливим в Австрії. В якості основних причин були названі: захист від інфекцій (65 відсотків), формування колективного імунітету (52 відсотки), соціальна відповідальність (45 відсотків) і захист груп ризику (43 відсотки).

Інша половина респондентів скептично ставиться до вакцинації і вважала за краще б дистанціюватися від вакцини першого покоління (51 відсоток). Основна причина майже дві третини – недовіра до настільки швидко розробленої вакцини (64 відсотки). 32 відсотки побоюються можливих побічних ефектів. Крім того, 3 з 10 респондентів не відносять себе до групи ризику і з цієї причини не бачать необхідності в вакцинації (30 відсотків).

На питання про те, чи повинна вакцинація бути обов’язковою, ствердно відповіли більше третини (36 відсотків), особливо в групі ризику від 60 до 75 років (46 відсотків). Не має думки п’ята частина (21 відсоток). Однак, за даними опитування, більш ніж у 4 з 10 австрійців до обов’язкової вакцинації буде надано сильний опір (44 відсотки).

Згідно з аналізом Marketagent.com, можна констатувати, що готовність до вакцинації щодо коронавіруса вище, ніж по відношенню до грипу. Трохи менше 3 з 10 респондентів планують зробити щеплення від «справжнього» грипу вже в 2020 році (29 відсотків).

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © APA / dpa

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh