Новини з Австрії

В Австрії провели опитування щодо вакцинації проти коронавірусу. Результати вас шокують

Тема вакцинації хвилює розуми жителів Австрії, в тому числі питання про вакцину проти коронавіруса, яка може скоро стати доступною. Дослідник онлайн-ринку Marketagent.com опитав на цю тему 500 австрійців у віці від 14 до 75 років.

В цілому, прихильників вакцинації в цій країні більшість: майже три чверті респондентів віднесли б себе до цієї групи (74 відсотки). Чверть респондентів схильні протиставляти себе вакцинації (26%). Що стосується вакцинації проти Covid першого покоління, майже половина заявили, що довіряють її безпеці і, ймовірно, будуть вакциновані (49%). 17 відсотків повністю переконані в тому, що вони будуть одними з перших, хто буде вакцинованим, як тільки це стане можливим в Австрії. В якості основних причин були названі: захист від інфекцій (65 відсотків), формування колективного імунітету (52 відсотки), соціальна відповідальність (45 відсотків) і захист груп ризику (43 відсотки).

Інша половина респондентів скептично ставиться до вакцинації і вважала за краще б дистанціюватися від вакцини першого покоління (51 відсоток). Основна причина майже дві третини – недовіра до настільки швидко розробленої вакцини (64 відсотки). 32 відсотки побоюються можливих побічних ефектів. Крім того, 3 з 10 респондентів не відносять себе до групи ризику і з цієї причини не бачать необхідності в вакцинації (30 відсотків).

На питання про те, чи повинна вакцинація бути обов’язковою, ствердно відповіли більше третини (36 відсотків), особливо в групі ризику від 60 до 75 років (46 відсотків). Не має думки п’ята частина (21 відсоток). Однак, за даними опитування, більш ніж у 4 з 10 австрійців до обов’язкової вакцинації буде надано сильний опір (44 відсотки).

Згідно з аналізом Marketagent.com, можна констатувати, що готовність до вакцинації щодо коронавіруса вище, ніж по відношенню до грипу. Трохи менше 3 з 10 респондентів планують зробити щеплення від «справжнього» грипу вже в 2020 році (29 відсотків).

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © APA / dpa

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.