Гомосексуалізм: вроджена особливість чи усвідомлений вибір?

ПИТАННЯ: Гомосексуалізм – це вроджена особливість чи усвідомлений вибір?

ВІДПОВІДЬ: Згідно Катехизму Католицької Церкви, «гомосексуалізм означає відносини між чоловіками або жінками, котрі відчувають сексуальний потяг, винятково або переважно, до осіб однієї з ними статі. Він приймає найрізноманітніші форми в різні епохи і в різних культурах. Його психічне походження залишається у великій мірі нез’ясовним»(2357).

Це визначення дає зрозуміти, що причини гомосексуалізму слід шукати в психічній сфері.

У наступних рядках цитованого нами Катехизму стверджується, що «досить значне число чоловіків і жінок мають вроджену тенденцію до гомосексуалізму. Ці люди не зробили свідомого вибору на користь гомосексуалізму; для більшості з них це стан є важким випробуванням. До них потрібно ставитися з повагою, співчуттям і тактовністю. Треба уникати по відношенню до них будь-яких проявів несправедливої дискримінації. Ці люди покликані виконати волю Божу в своєму житті і, якщо вони християни, з’єднати з Хресною Жертвою Спасителя ті труднощі, з якими вони стикаються внаслідок свого стану»(2358).

Термін «особливість» щодо гомосексуалізму не використовується в навчанні Католицької Церкви, оскільки гомосексуалізм чітко визначається як явище, яке суперечить природному закону. Це не «особливість», а безлад, хоча сама тенденція не є гріхом, якщо людина не реалізує її за допомогою гомосексуальних зв’язків.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh