Духовне

Гомосексуалізм: вроджена особливість чи усвідомлений вибір?

ПИТАННЯ: Гомосексуалізм – це вроджена особливість чи усвідомлений вибір?

ВІДПОВІДЬ: Згідно Катехизму Католицької Церкви, «гомосексуалізм означає відносини між чоловіками або жінками, котрі відчувають сексуальний потяг, винятково або переважно, до осіб однієї з ними статі. Він приймає найрізноманітніші форми в різні епохи і в різних культурах. Його психічне походження залишається у великій мірі нез’ясовним»(2357).

Це визначення дає зрозуміти, що причини гомосексуалізму слід шукати в психічній сфері.

У наступних рядках цитованого нами Катехизму стверджується, що «досить значне число чоловіків і жінок мають вроджену тенденцію до гомосексуалізму. Ці люди не зробили свідомого вибору на користь гомосексуалізму; для більшості з них це стан є важким випробуванням. До них потрібно ставитися з повагою, співчуттям і тактовністю. Треба уникати по відношенню до них будь-яких проявів несправедливої дискримінації. Ці люди покликані виконати волю Божу в своєму житті і, якщо вони християни, з’єднати з Хресною Жертвою Спасителя ті труднощі, з якими вони стикаються внаслідок свого стану»(2358).

Термін «особливість» щодо гомосексуалізму не використовується в навчанні Католицької Церкви, оскільки гомосексуалізм чітко визначається як явище, яке суперечить природному закону. Це не «особливість», а безлад, хоча сама тенденція не є гріхом, якщо людина не реалізує її за допомогою гомосексуальних зв’язків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.