Новини з Австрії

У землі Зальцбург в Австрії по суботах весь громадський транспорт – безкоштовний

П’ять субот місяця весь громадський транспорт у Зальцбурзі працює безкоштовно. Якщо ви вже маєте річний квиток, ви можете розраховувати на додаткову пропозицію.

Торік земля Зальцбург викликала фурор акцією: щоп’ятниці весь громадський транспорт у землі був безкоштовним. Мета полягала в тому, щоб переконати населення залишити своє авто і натомість випробувати автобус та поїзд. Загалом таких «бензинових п’ятниць» було 25.

2023 року вони також називаються «бензинові п’ятниці», але відбудуться по суботах. Усього в п’ять дат з 3 червня по 3 липня кожен, як і решта власників кліматичного квитка вже зараз, може просто сісти в будь-який вид транспорту та виїхати.

«З суботніми днями без бензину ми демонструємо чудові можливості поєднання громадського транспорту та вільного часу. Кожен знайде щось для себе: безпечну подорож на заходи, екскурсії з сім’єю чи заняття спортом — ви можете використати громадський транспорт, щоб насолодитися своїм вільним часом та водночас захистити довкілля», — йдеться на веб-сайті Транспортної асоціації Зальцбурга .

На платформі salzburg-erfahren.at також є ідеї для екскурсійних напрямків.

Будь-хто, хто вже вибрав річний квиток, наприклад, кліматичний квиток Зальцбурга чи Австрії, може розраховувати на додаткову пропозицію від «Бензинових п’ятниць по суботах». Власники річного квитка отримують право безкоштовного відвідування музею на свій вибір у землі Зальцбург. Їм просто треба показати свій квиток у музеї і отримати безкоштовний вхід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України