Економіка

В Україні запустять виробництво дефіцитних запчастин для лінійки луганських теплотягів

Провідні українські машинобудівні підприємства, пов’язані з виготовленням продукції для залізничного рухомого складу, запустять виробництво високодефіцитних комплектуючих для лінійки теплотягів, що виготовлялися у Луганську.

Замовником подібних робіт виступає АТ “Укрзалізниця”, яка має потребу у заміні низки російських комплектуючих, якими оснащувались луганські теплотяги.

Мова йде про магістральні теплотяги серії 2ТЕ116, 2ТЕ10 та М62, які активно застосовуються для перевезень вантажів, на далекі відстані, роботи на залізничних станціях та окремих колійних господарствах підприємств-гігантів, а також для роботи з пасажирськими потягами.

Знищене окупантами підприємство Луганськтепловоз

Про початок роботи над освоєнням виробництва комплектуючих було озвучено керівниками УЗ під час зустрічі з представниками підприємств залізничного машинобудування.

“Представники української промисловості погодились опрацьовувати всі технічні та виробничі питання щодо кожного найменування комплектуючих за конкретним профілем виробництва та якнайшвидше обмінятись необхідною інформацією для подальшої реалізації вищезгаданої концепції”, – зазначають у повідомленні “Укрзалізниці”.

Фото: пресцентр Укрзалізниці

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України