Економіка

В Україні виготовили новий очисний комбайн для шахти “Дніпровська”

Очисний комбайн УКД 200-500. Фото: CORUM GROUP

Підприємства CORUM GROUP виготовили новий очисний комбайн УКД 200-500, для шахти “Дніпровська”, що входить до складу ДТЕК Павлоградвугілля.

Новий комбайн отримав від шахтарів ім’я “Годувальник”, зазначають на підприємстві.

“Попри виклики воєнного часу, наші машинобудівники не тільки продовжують виконувати ремонтні роботи та поставки запасних частин, але й з великим ентузіазмом виготовляють та впроваджують нове обладнання, що полегшує важку працю гірників”, – говорять машинобудівники CORUM GROUP.

Очисний комбайн УКД 200-500 має низку переваг, які роблять його ідеальним для вугільних шахт. Завдяки потужним електродвигунам різання загальною потужністю 500 кВт, комбайн безперебійно працює навіть з вугіллям високої опірності. Виготовлені в на українському підприємстві універсальні редуктори різання легко та швидко монтуються на комбайні, уникнувши тим самим зайвих затримок у роботі шахти.

Очисний комбайн цієї моделі постійно модернізується відповідно до побажань шахтоуправлінь, враховуючи досвід експлуатації попередніх виробів моделі. Відвантажений УКД 200-500 виготовлений з урахуванням найсучасніших технологій та вимог шахтарського виробництва, що дозволяє йому ефективно виконувати поставлений виробничий план.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України