Авторські статті

В Україні нова «зрада»: зірваний курортний сезон на Азовському морі через військові навчання

Деякий громадські активісти у ЗМІ підняли істерику про зірваний курортний сезон на Азовському морі із-за військових навчань в цьому році. Мовляв люди здають путівки, не хочуть їхати, тому що побоюються, що може початися військовий конфлікт або просто не хочуть знаходиться по сусідству з військовими. Про це у своєму блозі пише військовий волонтер і блогер Роман Доник.

Він зазначає, саме дивне, що ці навчання проводяться вже як мінімум два роки в одне і теж приблизно в той самий час. Більш того, при певному напрямку вітру, на половині курортів в тиху погоду чути, як працює арта бойовиків або полігон в Урзуфі.

Роман Доник зазначає, що навчання торкнуться тільки акваторії моря, але не суші, навіть говорити не варто, все одно ніхто не почує. На думку волонтера, качан кукурудзи по 50 гривень на пляжі зриває сезон набагато ефективніше, ніж навчання, яке попередні два роки ніхто не помічав, а тепер вирішив підняти «зраду», різко забувши про те, що країна знаходиться в фактично неоголошеній війні, яка, як би ще не закінчилася.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. ЯК ЦЯ ВІЙНА УСІХ ЗАДОВБАЛА. ПРЕЗИДЕНТ ПЕТРО ПОРОШЕНКО, ЩО ЗОВСІМ СПИВСЯ. ВІН, ЩО НЕ БАЧИТЬ ЩО ВІН ГРАБУЄ КРАЇНУ . ДАЙ КРАЇНІ ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ.

  2. Никто рядом с военными нынешними находится не хочет. Либо стреляют не туда, либо бухие. В общем, во всем винват Путин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.