Здоров'я

В Україну завезли токсичний арахіс: чим він небезпечний та як його розпізнати?

Українців попередили про небезпечний продукт, завезений із Єгипту. Йдеться про арахіс, в якому виявили отруйну речовину Афлатоксин-В1, повідомляє прес-служба головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Цей арахіс експортується з Єгипту та потрапляє в Україну через територію Польщі.

Одеські фахівці Держпродспоживслужби отримали інформаційне повідомлення системи швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) про виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G2) G2) у такому арахісі у шкаралупі.

Яка марка та “прописка” небезпечного товару:

  • Експортер з Єгипту: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt.
  • Польський імпортер: ATLANTA POLAND SA, Poland.
  • Одержувач в Україні: ТОВ “ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН” (вул. 13-Г, м. Городенко, Івано-Франківська обл., 78100).

Операторів ринку закликають вилучити небезпечний арахіс із звернення та поінформувати про виявлену невідповідність ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, як це передбачено законом.

Речовина Афлатоксин-В1 отруйна як для людей, так і для тварин, викликає злоякісні пухлини, цироз печінки, а також знижує імунітет. При сильному отруєнні речовиною можливі набряк мозку та гостра печінкова недостатність.

Раніше повідомлялося, що вживання яєць сприяє схуднення та підтримці здорової ваги. Перевага яєць полягає в тому, що вони багаті на білок та інші поживні речовини, при цьому містить мало калорій. Дієтологи відзначають, що найкраще яйця вживати на сніданок,так вранці травна система особливо активна – вона від природи «запрограмована» на їжу після нічного відпочинку. Вранці травний тракт легше розщеплює білки та інші поживні речовини, що містяться у яйцях. Таким чином, користь від продукту виявляється максимальною.

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі актуальних наукових та медичних досліджень та має виключно інформаційний характер. Ця інформація не може бути підставою для встановлення діагнозу чи лікування. Якщо у вас проблеми зі здоров’ям, для встановлення діагнозу обов’язково зверніться до лікаря.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України