Війна РФ проти України

В Україні з’явився Порядок ведення обліку операторів протимінної діяльності та їх залучення до виконання завдань з розмінування

Під час засідання Кабінету Міністрів України сьогодні, 3 листопада, було схвалено розроблену Міноборони постанову Уряду «Про затвердження Порядку ведення обліку операторів протимінної діяльності». Акт розроблено відповідно до положень Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» з метою врегулювання обліку операторів протимінної діяльності.

Це перший документ такого типу, і дотепер жодним нормативно-правовим актом це питання не регулювалося. Від сьогодні, завдяки ініціативі Міноборони та відповідній підтримці Уряду, визначено порядок обліку суб’єктів, які мають право на провадження видів господарської діяльності у сфері протимінної діяльності і отримали сертифікат відповідності, та їх залучення до виконання завдань з розмінування.

Також, Порядок ведення обліку операторів протимінної діяльності визначає єдиний механізм сертифікації операторів діяльності у цій сфері та порядок оприлюднення зазначеної інформації.

Прийнятий нормативний акт дасть можливість пришвидшити темпи очищення забруднених територій від вибухонебезпечних предметів та покращити якість розмінування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України