В Україні хочуть підвищити тариф на холодну воду

Водоканали через підвищення цін на електроенергію для промисловості внаслідок запуску ринку електроенергії з 1 липня хочуть збільшити тарифи на холодне водопостачання на 15%. Про це заявив представник президента у Кабінеті міністрів України Андрій Герус.

“Для українських підприємств зросла на 30% ціна на електроенергію. Для багатьох це є проблемою. В першу чергу – для водоканалів. Вони вже приходять і просять підвищити тариф на холодну воду для населення… Водоканали вже хочуть підвищити тариф на холодну воду на 15%”, – сказавши Геурс.

Він також додав, що підвищення ціни на електроенергію стало проблемою для теплогенеруючих та експортних підприємств. Однак Герус зазначив, що є кілька варіантів вирішення проблеми зростання ціни на електроенергію для промисловості.

Серед них Герус назвавши окрему постанову Кабміну про покладення спеціальних зобов’язань, рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), за формування ціни на електрику на добу вперед, а також рішення за тарифом від Укренерго. “Якщо ці механізми будуть задіяні, то вже з 1 вересня ціни на електрику для промисловості можуть знизитися”, – підкреслив Герус.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh