В Україні триває будівництво п’ятої за потужністю в Європі вітроелектростанції

Транснаціональна європейська компанія з відновлюваної енергетики EuroCape New Energy Limited будує в Запорізькій області п’яту за потужністю в Європі вітроелектростанцію. 500-мегаватна «Запорізька ВЕС» стане найпотужнішою вітроелектростанцією країни.

Сьогодні триває будівництво першої черги вітроелектростанції потужністю 98 МВт –  повідомляє прес-служба дочірньої компанії «Юрокейп Юкрейн І».

Вітроелектростанція матиме 167 вітротурбін та буде розміщуватись на території семи селищних рад у Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області.

Нова високовольтна підстанція 330/35 кВ «Надеждине»

Для 500-мегаватної вітроелектростанції під Мелітополем будують окрему підстанцію високої напруги ПС 330/35 кВ «Надеждине».

Станом на 28 квітня підстанція готова на 94%.

В Україні будують п'яту за потужністю в Європі вітроелектростанцію - Країна Сьогодні | Новини України онлайн

В Україні будують п'яту за потужністю в Європі вітроелектростанцію - Країна Сьогодні | Новини України онлайн

Проект з будівництва вітроелектростанції «Запорізька ВЕС» планували розпочати реалізовувати реалізувати ще в 2009 році, але з причини фінансових проблем у інвестора проект заморозили. Тільки в грудні 2017 року фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання кредиту у розмірі 150 мільйонів доларів та страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн. На початку 2019-го ОРІС на засіданні кредитного комітету схвалила інвестиції та андерайтинг страхування політичних ризиків щодо вітроелектростанції на суму 350 млн євро, що дозволило запустити будівництво першої черги.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh