Право

В Україні розкрито випадок викрадення людей під виглядом примусової “реабілітації”

В Україні викрито випадок викрадення людей під виглядом примусової “реабілітації”, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Повідомлено про підозру трьом учасникам банди.

Злочинці створили в Одесі “реабілітаційний центр” з метою лікування нарко- та алкозалежних громадян. Організатором цієї незаконної діяльності виявився мешканець Одеської області, який створив юридичну особу під своїм контролем та залучив своїх знайомих.

Банда використовувала веб-ресурс для прийняття замовлень на викрадення людей під виглядом примусової “реабілітації”. “Послуга” за викраденням коштувала від 30 до 40 тисяч гривень, а утримання викрадених у “центрі” коштувало 20 тисяч гривень на місяць.

Замовники вказували дані людини та її місцезнаходження, після чого чоловіки спортивної статури виїжджали, примусово доставляли жертв у “реабілітаційний центр” та утримували їх там проти їхньої волі. У жертв відбирали особисті речі та мобільні телефони, їм обмежували контакти з родичами та забороняли залишати приміщення, яке було обладнане ґратами на вікнах.

На даний момент перевіряється інформація про систематичне введення постраждалим наркотичних речовин та умисне зараження вірусом імунодефіциту.

Прес-служба також повідомляє, що правоохоронці провели 17 обшуків в Одесі, що призвело до звільнення 20 осіб, які перебували у незаконному ув’язненні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України