В українців почали забирати угорські паспорти прямо на вулиці

Що відбувається? Угорщина масово забирає назад паспорта, які роздавала на Закарпатті.

Про це розповів екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. За його словами, такі новоспечені «громадяни» нерідко зовсім не знають угорської мови.

«Якщо хтось хоче паспорт цієї країни, то отримує направлення в університет, де дають сертифікат, що він пише, читає і вільно розмовляє угорською мовою. Друга – чи бабуся, або мати були громадянами Угорщини», – пояснив Москаль.

Як стверджує екс-голова ОДА, для закарпатців процедура така ж, однак тут у офіційного Будапешта виникли проблеми.

«Спочатку Угорщина не знала, що ми корумповані. Зараз тривають суди один за одним. Дали можливість здавати іспит на знання угорської мови головам сільських, селищних, міських рад, а також приймати від них присягу тощо. Виявилося, що більше половини паспортів було видано тим, хто не є етнічними угорцями, не знають мови, що проживають у Києві або ще десь», – розповів він.

Як зазначив Москаль, зараз їх відбирають назад: «Сьогодні поліції дано вказівку – якщо людину зупиняють, він показує угорський паспорт, але не говорить і не розуміє угорської мови – документ забирається».

«Є такий «Вісник президента Угорщини», тому що приймає до громадянства президент. Робить це тихо, щоб у людини не було проблем. Але зате дві-три сторінки у кожному випуску – «позбавити громадянства такого-то, такого-то…». Тобто афішують на всі 100%», – заявив політик.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh