Духовне

В Угорщині відбувся мовний табір церковної школи

Церковна “Рідна школа” в Будапешті завершила літні канікули мовним табором. Відпочинок проходив в останній тиждень серпня на озері Валенце, неподалік від угорської столиці. Цього року школа вперше на другому році свого існування організувала мовний табір.

В Угорщині відбувся мовний табір церковної школи

«Протягом насиченої тижневої програми, окрім навчання мови та різних відпочинкових програм, звертали особливу увагу  на духовну формацію, молитву й катехизу», – розповів отець Дам'ян Габорій, священник для українців в Угорщині.

Аніматорами табору були вчителі школи. Як зауважила керівниця школи Олена Бескоровайна, це дало можливість дітям подружитися зі своїми наставниками перед навчальним роком в "Рідній школі".

Довідка:

"Рідна школа" в Будапешті розпочала свою діяльність із вересня 2018 року. Належить до українського центру кардинала Гузара. Провадить навчання у суботу, має навчальну програму для учнів 1-12 класів. Особливу увагу приділяє  вивченню української мови, літератури, історії України, українських культурних традицій. Проводить катехизацію дітей та готує до Першої сповіді. Є вокальний гурток, скаутська організація "Федерації скаутів Європи", гімнастика.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України