В УГКЦ вишколюватимуть місіонерів Декади місійності-2017

З року в рік, ми запрошені відновлювати місійний дух наших парафій і пожвавити наші спільноти в особливий спосіб протягом десяти днів від свята Вознесіння ГНІХ до Зіслання Святого Духа – за допомогою Декади місійності.

Проте, цьогорічна Декада місійності матиме цікаву особливість. Для проведення програми Декади  хочемо залучити активних мирян з парафій або спільнот, а також – семінаристів, монахинь та монахів, які, за побажанням пароха, можуть допомогти провести заходи Декади місійності у ваших парафіях.

Про це йдеться в Листі-зверненні владики Йосафата (Мощича), голови Ради з питань євангелізації при Главі УГКЦ, щодо проведення цьогорічної Декади місійності.

Як йдеться далі, такі активні члени Церкви стануть місіонерами Декади-2017. Але перед тим, вони повинні пройти спеціальний одноденний вишкіл і вміти проводити відповідні заходи Декади.

«Місіонерами можуть стати усі бажаючі, – пише далі єпископ. – Набір в групу місіонерів буде відбуватися за рекомендацією пароха або духівника спільноти, до якої належить особа, або лідера, якщо спільнота не є парафіяльною і немає духівника».

Програма вишколу місіонерів передбачає такі заходи: спільна молитва, практичні поради щодо проведення заходів Декади на парафії, навчання про поставу місіонера (джерела, духовність, роль в Церкві, особистий приклад), тренінг про роботу в команді, навчання про те, як говорити свідчення, як проводити малу групу ділення, молитовне читання Слова Божого (Lectio Divina), спілкування.

Вишкіл проведуть: о. д-р Олег Кіндій, викладач УКУ, член Ради з питань Євангелізації при Главі УГКЦ, Олеся Колос, секретар Ради з питань Євангелізації при Главі УГКЦ, о. Теодор Пилявський ЧСВВ, координатор Школи євангелізації св. Ап. Андрія, та інші. Участь у вишколі безкоштовна.

«Стати Місіонером декади – це нагода для духовного зростання активних мирян  та їх формування для служіння та праці на парафії і поза нею. В майбутньому ці особи зможуть провадити молитовні та біблійні групи», – переконаний владика Йосафат.

Вишкіл відбудеться 13 травня 2017 року в Патріаршому домі (кімната 031)  у Львові (вул. Хуторівка, 35б) з 10.00 год. до 17.00 год.

Рекомендаційний лист для участі у вишколі потрібно надсилати на електронну скриньку: misioner-ugcc@ukr.net до 5 травня 2017 року. Деталі за телефоном (067) 296 2444.

Департамент інформації УГКЦ

Додаток:

Рекомендаційний лист

(лист – взірець)

Владиці Йосафату (Мощичу),
голові Ради з питань Євангелізації при Главі УГКЦ

Я, ім’я, прізвище  пароха чи духівника спільноти, рекомендую наступних осіб – ім’я, прізвище  – для участі у вишколі Місіонерів декади місійності, що буде відбуватися у суботу 13 травня, 2017 р.Б. у Патріаршому домі за адресою: м.Львів, вул. Хуторівка, 35.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh