ЄС|NATO

В Європі не вірять у вирішення банківської кризи – акції банків продовжують падати, вартість золота та криптовалют зростає

Незважаючи на порятунок банку Credit Suisse, побоювання поширення банківської кризи залишаються високими. Ринки не вірять, що проблеми вирішено.

Зростання вартості золота та падіння цін на нафту говорять про підготовку до нової глобальної рецесії.

ЄС навіть пішов на історичну угоду, де найбільший банк Швейцарії UBS купує другий за величиною банк країни Credit Suisse. Поглинання великим банком UBS на якийсь час врятувало Credit Suisse. Однак у Європі, як і раніше, високі побоювання з приводу ескалації банківської кризи. Акції банків продовжують падати. Саме тому інвестори активно вкладаються у золото. У понеділок ціна за тройську унцію (31,10 г) вперше зросла до 1 885 євро. Високий інтерес до золота в такій ситуації зрозумілий, оскільки цей дорогоцінний метал завжди рятує інвесторів у такі кризові періоди. Щодо нового тренду – це одночасне зростання попиту на криптовалюти.

Проте за повідомленнями OeNB (Центрального банку Австрії), комерційні банки Австрії «поза небезпекою». Мінфін також не очікує на «значні негайні ефекти».

При цьому слід врахувати, що страхування вкладів поширюється лише на суму 100 000 євро на одному вкладі в одному банку. Тому, якщо у вас сума більша, то найнадійніше розділити свої заощадження між кількома фінансовими установами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України