Новини з Австрії

У Відні урочисто включено різдвяну ілюмінацію

Різдвяні вогні засяяли у 32 торгових районах після того, як бургомістр Міхаель Людвіг та президент Віденської торгової палати Вальтер Рук увімкнули їх під час спільної урочистої церемонії. Цей захід – відома та популярна традиція у Відні.

«Щойно запалюються різдвяні вогні, настрій змінюється у всьому місті. Очікування Різдва буквально відчутне. Промінь надії, який символізує позитивні почуття, надію та згуртованість та організується віденськими підприємцями щороку і частково фінансується ними», каже Вальтер Рук, президент Віденської торгової палати.

«Навіть у місті, де не бракує традицій, віденські різдвяні вогні мають особливе значення. Тому що світло має значення для нас, мешканців міста. Він дає нам почуття впевненості, згуртованості та миру. Ми приносимо це почуття із запаленням різдвяних вогнів у самому центрі міста. Висвітлення – це не лише улюблена традиція, а й важливий двигун економіки міста. Тому я хотів би подякувати підприємцям і Віденській торговій палаті, а також владі Відня, яка робить це видовище можливим щороку», — сказав бургомістр міста.

Цього року різдвяні вогні у центрі Відня горітимуть до півночі. Нововведенням є те, що все освітлення живиться від екологічно чистої електроенергії, яка надходить із відновлюваних джерел енергії, таких як гідроенергетика, енергія вітру та сонячна енергія. Особливу увагу було приділено безпеці. Різдвяні гірлянди у Відні відповідають суворим стандартам безпеки та регулярно проходять статичні перевірки та оцінку.

Витрати на освітлення повністю покриваються Віденською торговою палатою та містом Відень. Безпека особливо важлива, коли йдеться про освітлювальні прилади: наприклад, великі світлові кулі на Ротентурмштрассе важать близько 100 кілограмів кожен і мають діаметр чотири метри. Вони повинні витримувати сильний вітер та погодні умови. Як і щороку, витрати на складання та демонтаж, зберігання, електроенергію та плату за користування субсидуються містом Віднем та Віденською торговою палатою у розмірі 50 на 50 відсотків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України