Новини з Австрії

Через затори у Відні канцлер Австрії змушений був скористатися метро

Канцлер Австрії у метро – у п’ятницю Карла Нехаммера помітили на віденській лінії U1.

Віденська Tangente у п’ятницю стояла абсолютно нерухомо. З цим нічого не вдієш навіть політикам, яких зафіксувал иу метро. Замість офіційного лімузина канцлер Карл Нехаммер поїхав до центру міста на метро.

Як стало відомо, Нехаммер разом зі своїми співробітниками з «Кобри» мав якнайшвидше приїхати до центру Відня після зустрічі у Фаворитені. Усього кількома годинами раніше канцлер там хвалив двигун внутрішнього згоряння, що добре зарекомендував себе.

“Який сенс у тому, що ви відмовляєтеся від двигуна внутрішнього згоряння, замість того, щоб використовувати те, що є, неймовірні досягнення у вигляді синтетичного палива, наприклад, адже це нові можливості”, – сказав Нехаммер у своїй промові про майбутнє нації.

Однак у п’ятницю лімузин виявився найгіршим засобом пересування для нього: щоб уникнути жахливих заторів на вулицях Відня, Нехаммер та його охорона з «Кобри» без зайвих слів пересіли на громадський транспорт. І йому також довелося купити білет. Прес-секретар підтвердила спонтанну поїздку U1. Залишається сподіватися, що канцлер прибув вчасно до свого призначення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України