Техно

В українській компанії Ukrspecsystems можливо замовити БПЛА Mini Shark

БпЛА MINI SHARK від UKRSPECSYSTEMS доступний до передзамовлення

25 липня 2023 року в Стамбулі відбулася міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF (International Defence Industry Fair), де компанія UKRSPECSYSTEMS  представила свій новий безпілотник для міжнародного ринку та відкрила офіційні продажі.

MINI SHARK – це зменшена модифікація однойменного БпЛА (безпілотний літальний апарат) SHARK, який вже більш як пів року виконує бойові завдання в різних підрозділах збройних сил України. Головне призначення дрона – це аеророзвідка, виявлення наземних цілей, їх фіксація та передача даних.

Основною перевагою продукту, яку виокремлює розробник є його легкість. Завдяки злітній масі в 5 кг MINI може запускатись з руки та має функцію автономної посадки фюзеляжем.

«Мотивацією на створення компактного дрону з максимально зручним функціоналом стала велика кількість запитів від військових» – розповідає Дмитро, один з провідних менеджерів компанії – «UKRSPECSYSTEMS наслідує всі технологічні тренди, проте в першу чергу ми дослуховуємося до потреб споживача, що дозволяє завжди бути на крок попереду»

Довжина літака складає 125 см, розмах крила – 2,6 м, тривалість польоту – 2 год, радіус дії радіозв’язку – до 35 км, крейсерська швидкість – 55 км/год, а максимальна швидкість досягає – 120 км/год.

До складу БПАК (безпілотний авіакомплекс) входить:     2 літака MINI SHARK, 2 підвіси USG-261, від компанії виробника, оснащенні оптико-електронною системою з можливістю збільшення зображення х10, мобільна станція керування, запасні елементи та аксесуари.

Важливо, що весь комплекс з легкістю вміщується в двох рюкзаках, що спрощує його подальше транспортування.

MINI SHARK доступний до передзамовлення на сайті компанії, для цього просто заповніть анкету зворотного зв’язку внизу головної сторінки сайту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України