Право

В Україні знешкодили небезпечну банду терористів

В Україні затримали злочинне угруповання, яке тероризувало та тримало в страху жителів Полтавської області.

Про це повідомляє Служба безпеки України у Телеграм.

За даними СБУ, зловмисники налагодили масштабний збут наркотиків та психотропів на території регіону. Великі партії заборонених речовин вони продавали через розгалужену мережу наркодилерів або використовували систему так званих закладок.

Окрім того, учасники банди активно озброювалися. Для цього організатори навіть організували підпільний цех із переробки травматичних пістолетів у бойові зразки.

З’ясувалося, що до складу злочинної групи входило до 10 осіб. Серед них – кримінальники, які раніше притягувалися до відповідальності за скоєння тяжких злочинів.

Організатори намагалися залякати людей, щоб запобігти зверненням до правоохоронних органів щодо діяльності банди, вони загрожували громадянам насильством чи фізичною розправою.

Діяльністю банди керував місцевий кримінальний “авторитет”, який постійно намагався залучати до банди нових учасників. Незаконний прибуток у розмірі сотень тисяч гривень вони спрямовували до злодійської “каси” для підтримки криміналітету та розширення злочинного впливу на інші регіони.

У ході 17 обшуків за адресами проживання фігурантів та в їхніх автомобілях правоохоронці виявили незареєстровану зброю та підготовлені до збуту наркотики. Організатору та шести активним учасникам угруповання повідомлено про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Нині їм загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Вирішується питання про повідомлення про підозри іншим фігурантам та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України