Економіка

В Україні запустили нову свердловину на 340 тисяч кубометрів газу в день

“Укргазвидобування”, яка є частиною Групи Нафтогаз, продовжує розвивати свої родовища на території України, повідомляється в офіційному звіті компанії.

Повідомляє Голос українською.

На цей раз успішно пробурена оціночно-експлуатаційна свердловина глибиною 5950 метрів, яка забезпечує добування 340 000 кубометрів природного газу на добу.

Родовище, на якому знаходиться ця свердловина, експлуатується вже 45 років та виснажено на 85%, проте завдяки застосуванню новітніх технологій і підходів до розробки родовищ, фахівцям “Укргазвидобування” вдалося виявити нові поклади газу.

Нову свердловину було розроблено за допомогою 3D-моделі родовища, що дало змогу визначити перспективну ділянку продуктивного пласта родовища, яка досі не розроблялася. Результати буріння були настільки успішними, що компанія вже планує буріння ще однієї свердловини на цій ділянці.

Голова Нафтогазу Олексій Чернишов пояснив, що компанія минулого року переформатувала команду геологів та розробників, переглянувши процеси та посиливши її потужними фахівцями з досвіду роботи в міжнародних компаніях. Результатом стали досягнені успіхи на цьому родовищі та низці інших об’єктів. Їхній розвиток дозволить значно збільшити обсяги видобутку газу вже цього року.

У 2022 році Укргазвидобування пробурила 47 нових свердловин. Це свідчить про активну роботу компанії та постійний розвиток галузі видобутку природних ресурсів в Україні. За останні роки Укргазвидобування стала істотним джерелом доходу для Нафтогазу та держави в цілому, а також забезпечує належні рівні газопостачання для населення та промисловості країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України