Авторські статті

В Україні запрацювала нова гаряча лінія для консультацій з приводу зниклих безвісти чи полонених військових

Відсьогодні, 29 грудня, координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкриває новий телефонний номер консультаційної лінії.

Відтепер у громадян з’явиться більше можливостей отримати консультацію з приводу полонених або зниклих безвісти рідних за особливих обставин. Про це повідомляє Львівський обласний ТЦК та СП.

Новий номер для дзвінків з України 0 800 300 529 (безкоштовно). Для дзвінків з-за кордону 044 390 43 90 (за тарифами оператора)

На відміну від звичайних GSM-ліній, новостворені номери зможуть приймати дзвінки навіть у разі блекауту. Адже раніше в умовах тривалої відсутності електропостачання, звичайні GSM-лінії працювали нестабільно, а відтак громадянам почасти було складно додзвонитися до Коордштабу. Відтепер дзвінки на лінію надходитимуть через мережу Інтернет за допомогою двох каналів, зокрема резервного через Starlink.

Звертаємо увагу, що поруч з новими номерами також діятиме і попередній номер консультаційної лінії штабу – 095 412 74 24.

Координаційний штаб завжди готовий надати вичерпну та компетентну інформацію, що стосується полонених або зниклих українських Захисників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України