Економіка

В Україні внутрішньопереміщені особи купують квартири за пільговою іпотекою

В Україні внутрішньопереміщені особи придбали вже 475 квартир за програмою пільгового кредитування. Про це йдеться на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У Міністерстві зазначили, що сім’ї з-поміж внутрішньо переміщених осіб отримали 475 пільгових іпотечних кредитів на придбання житла. Так, 429 квартир громадяни купили у фізичних осіб, у забудовників через фінансові компанії придбано 46 квартир.

Зазначається, що кредити надаються на строк до 30 років під 3% річних, виходячи з нормативної площі 52,5 квадратних метрів на особу або сім’ю з двох осіб та додатково 21 квадратних метрів на кожного наступного члена сім’ї. Громадяни мають змогу самостійно обирати житло для придбання на пільгових умовах.

Надання пільгових кредитів реалізується в рамках спільного проекту Мінреінтеграції та Держмолодіжжя.

Вартість житла, що купується за цією програмою, є найнижчою з державних житлових програм, що діють в Україні. Програма фінансується за рахунок гранту Уряду Німеччини.

Зазначимо, що в Україні внутрішні переселенці можуть отримати фінансову допомогу від міжнародних організацій. Також деякі українці можуть розраховувати на допомогу держави у пошуку тимчасового житла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України