Культура

В Україні триває Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2023

На Суспільному триває приймання заявок на участь у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 в Ніцці (Франція). Всі охочі віком від 9 до 14 років можуть подати заявку через форму на сайті junior.eurovision.ua по 9 липня включно.

Цьогорічний Нацвідбір на Дитяче Євробачення проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

«Якщо ви живете цим, якщо ви — талант, запевняю — вас почують і побачать, доля обовʼязково дасть вам шанс. Так було й у мене: в нас не було можливості, ні костюмів, ні зайвих коштів — нічого. Але була мрія! Якщо у вас є мрія — скористайтеся цим шансом. Запишіть відео, зайдіть на сайт, подайте заявку і зробіть крок назустріч своїй мрії — це дуже важливо. Мрії мають здійснюватися!», — зазначила Світлана Тарабарова на зустрічі з організаторами Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023.

Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з двох відеозаписів живого виконання пісень: кавер-версії популярної пісні та рекомендовано авторської пісні за наявності або ж просто двох каверів у різних стилях. У разі проходження до фіналу учасника, який не матиме авторської пісні, Суспільне надасть фіналісту пісню.

Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб. У випадку подання учасником авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2023 року, а текст пісні має бути щонайменше на 60% українськомовним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України