В Україну знову надійшла велика колона бронетехніки з РФ

Перемир’я по-російськи: в Білоярівку увійшла колона з 120 одиниць бронетехніки
Вчора з окупованих земель “щирі українці” повідомили, що в місто Білоярівка (неподалік від Амвросіївки) увійшла колона бронетехніки близько 120 одиниць, в основному танки (Т-62, Т-72).

Крім того, по трасі Таганрог – Лесич, знову ж таки, в напрямку Білоярівка, через російсько-український кордон проїхала ще одна колона з танків Т-72. Питання – чи хочуть росіяни війни, звучить навіть не риторично.

На жаль, незважаючи на обвал рубля в Росії в результаті санкцій, на зміну риторики Кремлем стосовно конфлікту на Донбасі, Росія як і раніше продовжує постачати терористам важке озброєння, а це означає, що насправді, вона так і не відмовилася від спонсорування тероризму і продовжує робити все можливе для підтримки конфлікту на Донбасі.

З цього слід зробити висновок, що мирним шляхом домовитися з бандитами буде архіскладно. Вони розуміють тільки силу і нам рано чи пізно, все одно доведеться перейти до активної фази зі звільнення окупованих ними території. Інший варіант – малоймовірний, в усякому разі, на сьогодні повідомляє lb.ua.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh