Авторські статті

В Україну знову надійшла велика колона бронетехніки з РФ

Перемир’я по-російськи: в Білоярівку увійшла колона з 120 одиниць бронетехніки
Вчора з окупованих земель “щирі українці” повідомили, що в місто Білоярівка (неподалік від Амвросіївки) увійшла колона бронетехніки близько 120 одиниць, в основному танки (Т-62, Т-72).

Крім того, по трасі Таганрог – Лесич, знову ж таки, в напрямку Білоярівка, через російсько-український кордон проїхала ще одна колона з танків Т-72. Питання – чи хочуть росіяни війни, звучить навіть не риторично.

На жаль, незважаючи на обвал рубля в Росії в результаті санкцій, на зміну риторики Кремлем стосовно конфлікту на Донбасі, Росія як і раніше продовжує постачати терористам важке озброєння, а це означає, що насправді, вона так і не відмовилася від спонсорування тероризму і продовжує робити все можливе для підтримки конфлікту на Донбасі.

З цього слід зробити висновок, що мирним шляхом домовитися з бандитами буде архіскладно. Вони розуміють тільки силу і нам рано чи пізно, все одно доведеться перейти до активної фази зі звільнення окупованих ними території. Інший варіант – малоймовірний, в усякому разі, на сьогодні повідомляє lb.ua.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.