Авторські статті

В Україні збирають підписи на підтримку асоціації з ЄС

У Києві презентували підписну кампанію на підтримку проведення референдуму про євроінтеграцію. На Майдані Незалежності розмістили 100 наметів, в яких охочі могли залишити свій підпис на підтримку Єврореферендуму.

Презентували кампанію ініціатор Єврореферендуму, координатор Робочої групи Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» Сергій Бондарчук, співачка Марія Бурмака, політичний експерт Костянтин Матвієнко та представники регіональних об’єднань кампанії. Зокрема, з Києва, Харкова, Запоріжжя, Львова, Тернополя, Сум, Луганська, Чернігова та Одеси.

За словами Бондарчука, мета референдуму – дати зрозуміти всьому світові, що українці свідомо обирають шлях на зближення з ЄС.

«Єврорефендум за новим зміненим законом раз і назавжди дасть відповідь на ключове питання – де хочуть бути українці – у Європі чи гнити у «совку», а також закриє рот усім проросійським силам, які наголошують на штучній підтримці євроінтеграції з боку населення», – сказав Бондарчук.

Вже завтра намети роз’їдуться по всій Україні, де майже місяць відбуватиметься збір підписів. Що далі робитимуть з автографами українців, організатори ще не знають. Вони готові передати їх Президенту, який може узяти їх з собою до Вільнюса. А в майбутньому результати збору підписів можуть стати фундаментом для проведення в Україні референдуму за вступ до Євросоюзу. Скільки підписів планують назбирати, організатори не загадують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.